Foto komike/ Ja si do dukeshin yjet e Europianit me modën e viteve 80-90

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Prej datës 11 qershor, të gjithë skenën e ka rrëmbyer Kampionati Europian. Përveç spektaklit, golave, analizave dhe komenteve të ndryshme, në këtë muaj intensiv nuk mungojnë edhe materialet pikante.

Së fundmi kanë qarkulluar në rrjetet sociale, disa foto qesharake dhe mjaft të goditura, ku fansat e kanë shfrenuar fantazinë dhe kanë bërë një paralelizëm falë disa gjetjeve epike, se si do të dukeshin yjet e Europianit me modën e viteve 80-90.

Ata janë vendosur në formatet e letrave të famshme “Panini”. Për më tepër ju ftojmë të shikoni fotot e mëposhtme:

 


Të fundit

Foto komike/ Ja si do dukeshin yjet e Europianit me modën e viteve 80-90

Prej datës 11 qershor, të gjithë skenën e ka rrëmbyer Kampionati Europian. Përveç spektaklit, golave, analizave dhe komenteve të...

Vrau gruan në sy të foshnjës, Gjykata merr vendimin për 32-vjeçarin grek

Gjykata në Greqi ka lënë në burg pilotin 32-vjeçar Babis Anagnostopulos, i cili vrau gruan e tij 20-vjeçare në sy të foshnjës dhe u...

Grabit banesa dhe i publikon në ‘Instagram’, ja kush është algjeriani që po “tmerron” Tiranën

Një algjerian, i identifikuar si Hamza Marina është kthyer në makthin e qytetarëve të Tiranës. Përpos vjedhjeve dhe grabitjeve me dhunë në shumë banesa...

Goditje ndaj LGBT/ UEFA refuzon ndriçimin e “Allianz Arena” me ngjyrat e Ylberit

Këshilli bashkiak i Mynihut donte të dërgonte një mesazh në mbështetje të personave LGBT+ në Hungari. Por UEFA e refuzoi kërkesën për të ndriçuar...

Nuk hapen negociatat për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut/ BE: Prisni Presidencën sllovene

Këshilli i Çështjeve të Përgjithshme të Bashkimit Europian, i mbledhur në Luksemburg vendosi të shtyjë datën për konferencën e parë ndërkombëtare për Shqipërinë dhe...

Lajme të tjera

Web TV