I bëjnë propozim për martesë në stadium, moderatorja shqiptare refuzon yllin e Real Madridit sepse…

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Moderatorja Gea Braha e nisi karrierën e saj si velinë e emisionit Fiks Fare dhe gjatë viteve që ishte pjesë e emisionit investigativ merrte trëndafila nga admiruesit e saj të shumtë!

Moderatorja shprehet në rubrikën këndi i Antonelës se një prej tifozëve ka arritur deri në propozim për martesë.

Përsa i përket lajmit se bukuroshja shqiptare, u bë ‘shënjestra’ për futbollistin e Real Madridit, Vinicius Junior, ajo tha se e ka refuzuar dhe shpjegon arsyen pse.

“E kam refuzuar, se ata i marrin gocat me radhë, ju shkruajnë të gjithave”, tha ajo.

 


Të fundit

I bëjnë propozim për martesë në stadium, moderatorja shqiptare refuzon yllin e Real Madridit sepse…

Moderatorja Gea Braha e nisi karrierën e saj si velinë e emisionit Fiks Fare dhe gjatë viteve që ishte...

 EURO 2020/ Italia kërkon zhvendosjen e finales në Romë , reagon UEFA: Nuk ka plan për ndryshimin e stadiumit

Kryeministri i Italisë, Mario Dragi ka hedhur së fundmi idenë që finalja e Euro 2020, të zhvendoset nga Londra në Romë. Kjo si pasojë...

I akuzuar për korrupsion, KLP pezullon nga detyra prokurorin Sali Hasa

Këshilli i Lartë i Prokurorisë (KLP) ka vendosur me votë unanime pezullimin nga detyra të prokurorit Sali Hasa, prokuror në Prokurorinë pranë Gjykatës të...

Kokainë dhe lojëra fati/ Në pranga dy biznesmenët dhe punonjësi në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar dy vëllezër dhe ka shpallur në kërkim vëllain tjetër pasi gjatë kontrollit në lokalin e tyre u gjet një...

Në shtrat teksa i puth të pasmet, Dafina Zeqiri publikon videon intime me Dj Geek

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek prej kohësh janë duke shijuar lidhjen e tyre. Gjatë gjithë kohës çifti nuk ngurojnë në rrjetet sociale të publikojnë...

Lajme të tjera

Web TV