Kuçovë, baza ajrore e avionëve MiG në 1997

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit

Kuçovë, baza ajrore e avionëve MiG në 1997

https://www.youtube.com/watch?v=h4VF39G7yZs&ab_channel=FJALAWEB

Çifti Biber takon presidentin Macron, ja qëllimi i vizitës

Justin Bieber dhe gruaja e tij Hailey ishin të ftuarit e nderit në Pallatin Elysee në Paris ku u takuan me Presidentin Emmanuel Macron. Çifti...

Fero përballë drejtësisë, ja për çfarë akuzohet

Mungesa e të akuzuarit për sulm, Mehmet Elshani, ka bërë që të shtyhet seanca fillestare e paraparë për të martën, në rastin ku së...

Vrau 20-vjeçaren/ Piloti mbërrin në gjykatë, qytetarët në protestë: Kalbeni në burg

Babis Anagnostopoulos, i cili ka rrëfyer vrasjen e gruas së tij 20-vjeçare Caroline, mbërriti mëngjesin e sotëm në gjykatë, ku pritet të kërkojë falje. Me...

Will Smith publikon librin e tij të parë, ja tematika

Will Smith do të publikojë një libër për jetën e tij. Libri me titull “Will” do të dalë në treg me 9 Nëntor, zbuloi...

Lajme të tjera

Web TV