Morena Taraku ”çmend” ndjekësit, ekspozon të pasmet bombastike (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Morena Taraku njihet si një ndër femrat më seksi dhe ndër më të ndjekurat shqiptare.

Morena dhe është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta profesionale edhe nga ajo e përditshme ku nuk mungojnë dhe provokimet me pozat që ajo bën .

Këngëtarja ka sjellë sot pamje të linjave trupore për të cilat përflitet aq shumë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)


Të fundit

Morena Taraku ”çmend” ndjekësit, ekspozon të pasmet bombastike (Foto)

Morena Taraku njihet si një ndër femrat më seksi dhe ndër më të ndjekurat shqiptare. Morena dhe është mjaft aktive...

“Marrin frymë” lirshëm italianët, hiqen maskat nga 28 qershori

Pas kaq shumë kohësh italianët do të mund të "marrin frymë" sërish jashtë maskës së tyre anti-COVID. Me 28 qershor, qeveria italiane vendosi që të...

ONM ankimoi vendimin për Elisabeta Imerajn, reagon Yuri Kim: Koha për të thyer modelet e vjetra që dëmtojnë Shqipërinë

Ambasadorja Yuri Kim ka reaguar përmes një postimi në twitter lidhur me rekomandimin e ONM, drejtuar Komisionerit Publik për të ankimuar vendimin e KPK...

I bëjnë propozim për martesë në stadium, moderatorja shqiptare refuzon yllin e Real Madridit sepse…

Moderatorja Gea Braha e nisi karrierën e saj si velinë e emisionit Fiks Fare dhe gjatë viteve që ishte pjesë e emisionit investigativ merrte...

 EURO 2020/ Italia kërkon zhvendosjen e finales në Romë , reagon UEFA: Nuk ka plan për ndryshimin e stadiumit

Kryeministri i Italisë, Mario Dragi ka hedhur së fundmi idenë që finalja e Euro 2020, të zhvendoset nga Londra në Romë. Kjo si pasojë...

Lajme të tjera

Web TV