Përfshihet nga flakët një magazinë me lëndë drusore në Bradashesh të Elbasanit, ja pamjet (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një magazinë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Bradashesh të Elbasanit. Zjarri ka përfshirë të gjithë hapësirën e godinës.

Mësohet se tre automjete zjarrfikëse po punojnë për izolimin dhe shuarjen e flakëve.

Po ashtu bëhet e ditur se magazina është e mbushur me lëndë drusore. Deri më tani nuk janë të qarta shkaqet e rënies së zjarrit.


Të fundit

Përfshihet nga flakët një magazinë me lëndë drusore në Bradashesh të Elbasanit, ja pamjet (Video)

Një magazinë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Bradashesh të Elbasanit. Zjarri ka përfshirë të gjithë hapësirën...

Po terrorizonte Tiranën me grabitje, të rinjtë “zhdëpin në dru” algjerianin (Video)

Dy të rinj nga Tirana ka vendosur të merren vetë me algjerianin, Hamza Marina, i cili prej disa ditësh ka tmerruar qytetarët duke kryer...

Rama publikon shifrat, ja sa qytetarë janë vaksinuar deri tani

Kryeministri Edi Rama ka bërë një bilanc të numrit të vaksinimeve anti-covid deri më tani në vendin tonë. Përmes një postimi në Facebook Rama thekson...

Foto komike/ Ja si do dukeshin yjet e Europianit me modën e viteve 80-90

Prej datës 11 qershor, të gjithë skenën e ka rrëmbyer Kampionati Europian. Përveç spektaklit, golave, analizave dhe komenteve të ndryshme, në këtë muaj intensiv...

Vrau gruan në sy të foshnjës, Gjykata merr vendimin për 32-vjeçarin grek

Gjykata në Greqi ka lënë në burg pilotin 32-vjeçar Babis Anagnostopulos, i cili vrau gruan e tij 20-vjeçare në sy të foshnjës dhe u...

Lajme të tjera

Web TV