Rama poston pamjen mahnitëse nga Dhërmiu: Ishte foto e ditës në Reuters

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Media Reuters publikoi ditën e djeshme në faqen e saj Reuters Pictures në rrjete sociale, disa pamje të mrekullueshme të shkrepura nga fotoreporteri Florion Goga.

“Një pamje ajrore e çadrave në një plazh të detit Jon në Dhërmi, Shqipëri”, shkruante dje Reuters.

Ndërkohë sot të njëjtën foto e ka publikuar në Instagram edhe kryeministri Edi Rama, i cili duke e shoqëruar me një “emoji” të lumtur krahas saj shkruan: Dhërmiu ishte foto e ditës në Reuters.

Reuters publikon shpeshherë foto nga Shqipëria të shkrepura nga fotoreporteri Florion Goga, ku kujtojmë këtu foton e famshme të njeriut me heshtë gjatë protestave të opozitës apo dhe vajzën e vogël besimtare në mes të sheshit “Skënderbej” gjatë faljes së Namazit.


Të fundit

Rama poston pamjen mahnitëse nga Dhërmiu: Ishte foto e ditës në Reuters

Media Reuters publikoi ditën e djeshme në faqen e saj Reuters Pictures në rrjete sociale, disa pamje të mrekullueshme...

Ministria mbi 4000 testime/ Ja sa raste të reja u regjistruan me Covid-19, nuk ka viktima

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vendin tonë. Fatmirësisht nuk kemi asnjë humbje...

Presidenti Meta dekoron legjendat e Tiranës me titullin “Mjeshtër i Madh”

Presidenti Ilir Meta ka dekoruar ditën e sotme tre legjenda të klubit të Tiranës. Bëhet fjalë për Pavle Bagaviki, Bujar Tafaj dhe Perikli Dhales...

I nxehti afrikan/ QKUM: Evitoni ekspozimin në diell nga ora 11:00-17:00

Në një kohë kur vendi është përfshirë nga i nxehti afrikan, Qendra Kombëtare e Urgjencës Mjekësore, u ka bërë thirrje qytetarëve që të tregohen...

Pronari i hotelit terrorizon familjen në Himarë, u del para makinës, fëmija nuk pushon së qari (Video)

Një incident është shënuar në Jug të vendit ku protagonistë janë dy pronarë hoteli dhe një familje që kishte shkuar për të pushuar. Ashtu siç...

Lajme të tjera

Web TV