Will Smith publikon librin e tij të parë, ja tematika

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Will Smith do të publikojë një libër për jetën e tij. Libri me titull “Will” do të dalë në treg me 9 Nëntor, zbuloi aktori përmes një postimi në rrjete sociale. Sipas tij, libri është shkruar gjatë dy viteve të fundit. Ai rrëfen historinë personale duke nisur nga fëmijëria dhe deri tek karriera e suksesshme.

Siç thuhet në njoftimin zyrtar, tema kryesore është “njohja e vetvetes, e cila e ndihmoi atë në suksesin e tij, por edhe në zhvillimin personal, si dhe i lejoi të gjente paqen e brendshme me veten, të dashurit e tij, por edhe botën në përgjithësi ”. Aktori pati bërë me dije që në 2018 se do të shkruajë një libër.

“Kam vite që mbledh gjëra, të cilat dua t’i them dhe më në fund do të shkruaj një libër. Unë do ta shkruaj atë për të gjithë ju”, tha asokohe aktori.

 


Të fundit

Will Smith publikon librin e tij të parë, ja tematika

Will Smith do të publikojë një libër për jetën e tij. Libri me titull “Will” do të dalë në...

Morena Taraku ”çmend” ndjekësit, ekspozon të pasmet bombastike (Foto)

Morena Taraku njihet si një ndër femrat më seksi dhe ndër më të ndjekurat shqiptare. Morena dhe është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si...

“Marrin frymë” lirshëm italianët, hiqen maskat nga 28 qershori

Pas kaq shumë kohësh italianët do të mund të "marrin frymë" sërish jashtë maskës së tyre anti-COVID. Me 28 qershor, qeveria italiane vendosi që të...

ONM ankimoi vendimin për Elisabeta Imerajn, reagon Yuri Kim: Koha për të thyer modelet e vjetra që dëmtojnë Shqipërinë

Ambasadorja Yuri Kim ka reaguar përmes një postimi në twitter lidhur me rekomandimin e ONM, drejtuar Komisionerit Publik për të ankimuar vendimin e KPK...

I bëjnë propozim për martesë në stadium, moderatorja shqiptare refuzon yllin e Real Madridit sepse…

Moderatorja Gea Braha e nisi karrierën e saj si velinë e emisionit Fiks Fare dhe gjatë viteve që ishte pjesë e emisionit investigativ merrte...

Lajme të tjera

Web TV