Durrës 1997, tentativa për tu larguar nga Shqipëria

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit

Durrës 1997, tentativa për tu larguar nga Shqipëria

https://www.youtube.com/watch?v=kbCdKVojVLI&ab_channel=FJALAWEB

Von der Leyen për ligjin anti-LGBT në Hungari: Është një turp!

Kryetarja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen e ka cilësuar projektligjin e Hungarisë për ndalimin e promovimit të homoseksualitetit, një turp për Bashkimin...

Manastirliu: Nis vaksinimi i punonjësve të shërbimeve kritike

Zgjerohet fasha e vaksinimit, duke përfshirë punonjësit e shërbimeve kritike dhe institucioneve në kontakt të drejtpërdrejtë me qytetarët. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta...

Në Itali e bëjnë të sigurt, zyrtarizimi i Hysaj vjen këtë javë

lseid Hysaj duket shumë pranë Lacios, madje mediat italiane e bëjnë fakt të kryer se zyrtarizimi do të vijë që këtë javë. Mbrojtësi i kombëtares...

U arrestua për vrasjen e 20-vjeçares, gjeorgjiani zbulon tmerrin: Policia greke më torturoi që të pranoja krimin

Gjeorgjiani i arrestua pak javë më parë nga policia greke, si autori i dyshuar i vrasjes së 20-vjeçares Caroline, ka folur nga burgu për...

Lajme të tjera

Web TV