Makina përplaset në pikën e karburantit në Lezhë, 2 të plagosur

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Lezhë me pasojë dy persona të plagosur.


Ngjarja ka ndodhur në aksin Lezhë-Milot, pranë ishullit të Shëngjinit, ku automjeti ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një pikë karburanti.

Si pasojë e përplasjes janë plagosur dy persona, të cilët janë dërguar me urgjencë në spital ku po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore dhe raportohet se njeri prej tyre është në gjendje të rënë.

Policia dhe grupi hetimor në vendngjarje po punojnë për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Të fundit

Perlë e apleve/ Razma është kthyer në destinacion turistik për shumë vizitorë (Video)

Razma është një nga pikat turistike më të afërta në qytetin e Shkodrës. Ajo është shumë e përshtatshme për...

Si u “pastruan” borxhet e komunizmit nga emetimi i Eurobondit

Shqipëria, nga KNER-i në tregun europian Nga Kreshnik KUÇAJ dhe pse para viteve ’90 Shqipëria e kishte të ndaluar në Kushtetutë marrjen e ndihmave apo kredive...

Këngëtarja e njohur rikthehet si aktore në filmin “Fast and Furious 10”

Cardi B, do të rikthehet me rol në filmin e ardhshëm “Fast and Furious”. Këtë lajmi e ka konfirmuar vetë protagonisti i këtij projekti,...

Makina përplaset në pikën e karburantit në Lezhë, 2 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Lezhë me pasojë dy persona të plagosur. Ngjarja ka ndodhur në aksin Lezhë-Milot, pranë ishullit...

Transportonin sirianët ilegalisht, arrestohen 2 persona në Fier

Policia e Fierit ka arrestuar sot Besnik Krasniqi dhe Roland Jaho pasi u kapën duke transportuar 5 sirianë. Dy personat e arrerstuar janë kapur në...

Lajme të tjera

Web TV