Suksesi i radhës për këngëtaren Dua Lipa, bëhet imazh i ‘Versace’

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa është bërë pjesë e fushatës së koleksionit vjeshtë-dimër të linjës së veshjeve, Versace. Lajmin e ka bërë vetë me dije Dua Lipa, e cila ka postuar disa foto në ‘Instagram’ me veshjet më të reja të ‘Versace’.

Dua Lipa po korr sukses jo vetëm në fushën e muzikës, por së fundmi edhe në atë të modës.


Të fundit

Suksesi i radhës për këngëtaren Dua Lipa, bëhet imazh i ‘Versace’

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa është bërë pjesë e fushatës së koleksionit vjeshtë-dimër të linjës së veshjeve, Versace. Lajmin e...

Ndodhi para 10 vitesh në Elbasan/ Mihal Toshi shpallet autori i vrasjes së biznesmenit Ilir Rexhepi

Policia dhe Prokuroria e Elbasanit kanë shpallur autor të vrasjes së biznesmenit Ilir Rexhepi para 10 vitesh në Elbasan, shtetasin Mihal alias Mirgen Toshi,...

Zgjedhjet lokale në ‘Venecia’, reagon Gjykata Kushtetuese: Çështja unike, këshillimi i nevojshëm

TIRANË-Duke marrë shkas nga një debat në opinionin publik shqiptar pas vendimit për të kërkuar opinionin e Komisionit të Venecias për zgjedhjet lokale të...

Shqipëria nuk gjen qetësi, tjetër aksident i rëndë në Lushnje, mes të lënduarve edhe një fëmijë

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në Lushnje pasditen e sotme, ku dy makina janë përplasur me njëra tjetrën. Sipas raportimeve, disa persona janë...

Pamje tronditëse! Shoferi i “Audit” shikon familjen e vdekur brenda “Toyota-s”, vë duart në kokë: O Zot i madh!

Një aksident i rëndë u shënua mëngjesin e sotëm në aksin Fier-Vlorë, ku një automjet tip “Audi” me shpejtësi të lartë goditi nga mbrapa...

Lajme të tjera

Web TV