Bebe Rexha ‘çmend fansat’, fustani transparent i zbulon më shumë seç duhet (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Bebe Rexha ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me veshjen e saj transparente.

Ajo është paraqitur në festën e lançimit të albumit të saj të ri, me një fustan transparent që i zbulonte më shumë seç duhet format trupore. Fustani i shqiptares, ishte dizanjuar nga “Jean Paul Gaultier, e më parë, një stilit ë njëjtë ka përdorur dhe Kim Kardashian.

Në këtë dalje në publik, Bebe i la flokët e saj bionde të lëshuara para njërës shpatull, teksa në sy ra dhe makijazhi i veçantë që kishte aplikuar në tipare. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.


Të fundit

Bebe Rexha ‘çmend fansat’, fustani transparent i zbulon më shumë seç duhet (Foto)

Bebe Rexha ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me veshjen e saj transparente. Ajo është paraqitur në festën e lançimit...

Aksidenti me 4 viktima në Vlorë/ Aurela Gaçe: Vrasje me dashje

Aksidenti tragjik që ndodhi këtë të premte në aksin Fier-Vlorë ku humbën jetën 4 anëtarët e një familje dhe u plagosën tre të rinj,...

Të shkruash për Letersinë

Nga Kliton Nesturi Të shkruash për letërsinë sot në Shqipëri është një budallëk. Madje, do të thosha është çmenduri. Letërsia nuk është as thashethem rrugësh...

24 orë pas aksidentit që shoi familjen/ Policia kontrolle në aksin Fier-Vlorë, hiqen mbi 25 patenta

Një ditë pas aksidentit të rëndë që i mori jetën 4 anëtarëve të një familjeve, policia e Vlorës ka forcuar kontrollet në autostradën Fier-Vlorë....

Hrushovi, si e futi në kurth dorën e fortë të Stalinit

Shumë prej anëtarëve të Byrosë Politike kishin frikë nga Lavrenti Beria pothuajse po aq sa kishin frikë nga vetë Stalini, ndaj një komplot vdekjeprurës...

Lajme të tjera

Web TV