test

“Lakuriqësia më freskon shpirtin”, mbesa e ish presidentit shfaqet nudo

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Modelja Beniada Nishani, mbesa e ish presidentit Bujar Nishanit gjithmonë tërheq vëmendje me pamjet e saj të jashtme dhe me fotot tejet provokuese, që bukuroshja poston në rrjetet sociale.

Mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani, ka postuar së fundmi një foto, ku shfaqet nudo në pishinë.

“Lakuriqësia më freskon shpirtin”, shkruan modelja në foton që ndan me ndjekësit në Instagram.

Prej vitesh modelja seksi shijon karrierën e saj në Itali, ndërsa njihet edhe si një tifoze e skuadrës italiane, Juventusit, pasi përveç modelimit ka pasion edhe futbollin

Të fundit

Belgjika nuk gabon sërish, Djajtë mposhtin Rumaninë dhe marrin fitoren e parë në Europian

Belgjika regjistron fitoren e parë në EURO 2024, me skuadrën e Tedesco-s që triumfoi 2-0 ndaj Rumanisë në ndeshjen...

Zi në botën e futbollit, ish-futbollisti i njohur dhe familja e tij humbasin jetën

Futbollisti 28-vjeçar i Al Jazira, Ahmad Abu Al-Atta së bashku me gruan dhe fëmijët e tij mbetën të vrarë pas një sulmi ajror izraelit,...

Hodhën fishekzjarrë nga një jaht dhe i vunë flakën pyllit, e pësojnë keq 13 persona

Autoritetet greke arrestuan 13 persona të shtunën pasi fishekzjarrët e nisura nga një jaht ndezën një zjarr në pyll në një ishull pranë Athinës,...

“Nga 15 mijë euro do marrësh 280”/ Zbardhen telefonatat e zhvatjes së italianëve

Top Channel ka zbardhur dosjen për mashtrimet përmes call centerave, ku 17 persona akuzohen se zhvatën 4.7 mln € nga 1200 italianë dhe i...

“Është djali më i bukur shqiptar”/ Adrola Dushi pranon lidhjen me këngëtarin e njohur

Tashmë nuk ka më dyshime! Modelja bukuroshe Adrola Dushi dhe këngëtari i famshëm Capital T janë në një lidhje dashurie. Lajmin e ka konfirmuar bukuroshja...

Lajme të tjera

Web TV