Shqipëri 1997, plaçkitja e depove të armëve

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit

Shqipëri 1997, plaçkitja e depove të armëve

https://www.youtube.com/watch?v=iI7rNlxVNGo&ab_channel=FJALAWEB

Shqipëri: Zgjedhjet lokale 2019 – të vlefshme apo do të përsëriten?

Gjykata Kushtetuese e përligji vendimin e saj për të kërkuar opinionin e Komisionit të Venecias lidhur me vlefshmërinë ose përsëritjen e këtyre zgjedhjeve si...

Samiti i liderve të BP në Bruksel, Ruçi: Shqipëria dhe RMV e merituan çeljen e negociatave

Këtë të hënë është duke u mbajtur Samiti i krerëve të Parlamenteve të Ballkanit Perëndimor. Samiti, është duke u zhvilluar në Bruksel, në selinë e...

Gjashtë ushqime që njerëzit jetëgjatë i konsumojnë çdo ditë

Disa lloje ushqimesh që hahen në ato zona të botës ku jetojnë shumica e qindvjeçarëve, janë gjithashtu të pranishme në vendin tonë, kështu që...

U mbyt nga bashkëshorti, nëna e 20-vjeçares merr kujdestarinë e foshnjës

Nëna e Caroline, e vajzës 20-vjeçare që u vra nga bashkëshorti ka fituar kujdestarinë e vajzës së vogël, Lidia. Urdhri është lëshuar nga Zyra...

Lajme të tjera

Web TV