test

Alessandra Ambrosio ndan me fansat momentet intime/ Partneri i kafshon të pasmet

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

This is not a dream. “Kjo nuk është një ëndërr”, shkruhej në një prej xhaketave të lëkurës që mbante veshur Alessandra Ambrosio disa javë më parë. Duket që mbishkrimi i stampuar mbi një veshje të One Teaspoon, konfirmohet edhe tani. Top modelja braziliane po jeton një histori pasionante dashurie me modelin Richard Lee. Pas ndarjes me Nicolo Oddi, themeluesin e brandit luksoz Alanui, Alessandra është në një lidhje dashurie me Richard prej pak kohësh. Të dy nuk janë më të fshehur dhe në rrjetet sociale tregojnë foto ku shpërthen pasioni mes tyre.

Në mes të qershorit Richard Lee kishte ditëlindjen dhe së bashku me Alessandrën e tij festoi në një klub në Las Vegas. Për këtë rast Ambrosio u shfaq me një body të zi dhe një minifund të shkurër metalizato të Dundas, duke treguar këmbët e saj të famshme.

“Bën shumë vapë këtu”, kishte shkruar ajo, duke mos nënkuptuar vetëm klimën në Nevada. Thuhet gjithashtu që pasioni mes Alessandrës dhe Richard është në qiell.
Fotot e fundit të publikuara nga Alessandra Ambrosio janë prova e fortë e intensitetit të lidhjes së saj me Richard. Me pushime në Cabo San Lucas, në Meksikë, të dy shfaqen në pishinën e një resorti. Ajo është shtrirë në bordurën e pishinës, ndërsa ai ‘i kafshon’ të pasmet. Më pas në një foto tjetër të dy shkëmbejnë puthje pasionante mes tyre.

Të fundit

Belgjika nuk gabon sërish, Djajtë mposhtin Rumaninë dhe marrin fitoren e parë në Europian

Belgjika regjistron fitoren e parë në EURO 2024, me skuadrën e Tedesco-s që triumfoi 2-0 ndaj Rumanisë në ndeshjen...

Zi në botën e futbollit, ish-futbollisti i njohur dhe familja e tij humbasin jetën

Futbollisti 28-vjeçar i Al Jazira, Ahmad Abu Al-Atta së bashku me gruan dhe fëmijët e tij mbetën të vrarë pas një sulmi ajror izraelit,...

Hodhën fishekzjarrë nga një jaht dhe i vunë flakën pyllit, e pësojnë keq 13 persona

Autoritetet greke arrestuan 13 persona të shtunën pasi fishekzjarrët e nisura nga një jaht ndezën një zjarr në pyll në një ishull pranë Athinës,...

“Nga 15 mijë euro do marrësh 280”/ Zbardhen telefonatat e zhvatjes së italianëve

Top Channel ka zbardhur dosjen për mashtrimet përmes call centerave, ku 17 persona akuzohen se zhvatën 4.7 mln € nga 1200 italianë dhe i...

“Është djali më i bukur shqiptar”/ Adrola Dushi pranon lidhjen me këngëtarin e njohur

Tashmë nuk ka më dyshime! Modelja bukuroshe Adrola Dushi dhe këngëtari i famshëm Capital T janë në një lidhje dashurie. Lajmin e ka konfirmuar bukuroshja...

Lajme të tjera

Web TV