Ja çfarë thotë bashkëshortja e Shpat Kasapit për vjehrrën

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvija kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre më 6 qershor.  Si një çift i ri, Selvija dhe Shpati nuk kanë zgjedhur të marrin një shtëpi veç, por të jetojnë me mamanë e Shpatit. Dhe me sa duket, bashkëjetesa e Selvijes me vjehrrën shkon për mrekulli.

E pyetur nga ndjekësit për këtë temë, ajo u përgjigj:

“Po, jetoj me mamin e Shpatit dhe për mua është bërë nënë e dytë. Asnjëherë s’do kisha pranuar që të jetoj vetëm, nëse partneri i ka prindërit. Dhe sidomos që mami është ekstrem e emancipuar që ma kupton botën dhe më përkrah me aq sa ka mundësi.

Besomë që sado rehat të duket të jetosh vetëm, në fillim të krijimit të familjes gjithmonë më të moshuarit kanë impakt të mirë. Mirëpo, duhet ta kuptojmë edhe ne botën e tyre. Askush nuk është perfekt! Secili nga ne ka mangësi, por kur ke pranë vjehrrit që të shfaqin anët pozitive dhe të bëjnë si vajzën e tyre, atëherë natyrshëm të shtohet dashuria. Unë pa mamin s’do isha këtu ku jam sot. Por gjithkush ka arsyet e veta dhe secili e di vetë si do të jetojë. Mjafton të keni lumturi në çift.”

Në fillim të këtij viti, edhe Shpati e konfirmoi në një intervistë për “E Diell” se e ëma dhe partnerja shkojnë shumë mirë me njëra-tjetrën.

Të fundit

Pritjes i vjen fundi/ Nisin përgatitjet për “BBV3”, ja pamjet brenda shtëpisë (Foto)

Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa...

“Më duhen 8 mijë euro”/ Gazetari publikon mesazhet, si Naim Murseli kërkonte para borxh

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe gazetari Milaim Zeka ka deklaruar se babai i Naim Murselit ka ndryshuar qartë qëndrim në lidhje me vrasjen...

Një iranian thyen rekordin, vendos 88 lugë të balancuara në trupin e tij

Një burrë iranian theu rekordin e tij botëror Guinness duke balancuar 88 lugë në vende të ndryshme në trupin e tij. Abolfazl Saber Mokhtari,...

VIDEO/ Ngjarje e jashtëzakonshme, presidenti i klubit turk grushton arbitrin kryesor

E pazakontë, e turpshme dhe për të ardhur keq: Presidenti i skuadrës turke, Ankaragucu, bën veprimin e papërgjegjshëm dhe të dënueshëm në fushën e...

Nis studimi i terapisë së kombinuar të kancerit “mRNA”

Kompanitë farmaceutike kanë filluar ditën e sotme fazën e fundit të provave për trajtimin e kombinuar të kancerit “mRNA”, i cili konsiston në përdorimin...

Lajme të tjera

Web TV