Gazeta Fjala, e mërkurë 30 qershor 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Horoskopi ditor, 30 qershor 2021

Dashi Nuk këshillohet të ndryshoni rrjedhën e zakonshme të jetës dhe mbi të gjitha të përfshiheni në aventura financiare, pasi ka gjasa të keni rezultate...

“Po të pije Coca Cola si Granit Xhaka s’do ishe eliminuar”/ Tifozët tallen me Cristiano Ronaldo-n

Tifozët kanë bërë shaka me Cristiano Ronaldon, pasi mesfushori Granit Xhaka dje u pa duke pirë “Coca-Cola” para penalltive me Francën. Veprimi i Ronaldos në...

Rrëfehet babai i Caroline, tregon si u ndje kur mësoi se dhëndri i kishte vrarë vajzën

Babai i 20-vjeçares Caroline Crouch ka treguar për mediat britanike ndjesitë që pati kur mësoi se dhëndëri i tij Babis Anagnostopoulos ishte vrasësi i...

Italiani dhe shqiptarja bëjnë dasmën në Vlorë dhe paguajnë me çek fals, denoncon hoteli

Në Vlorë, një italian i ka bërë gjëmën një hoteli. Ai është martuar me një shqiptare në një ceremoni të madhe, duke akomoduar për...

Lajme të tjera

Web TV