24-vjeçarja propozon partnerin, “shpërthejnë” komentet negative në rrjet

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një studente është kritikuar pasi ndau një video, ku shihej duke i propozuar të dashurit të saj. Ukabed Sheybani u takua me të dashurin e saj, Cherno Ameri në Mars por pretendon se e kuptoi shpejt se marrëdhënia e tyre ishte e veçantë dhe për këtë arsye kishte vendosur t’i propozonte.

24 vjeçarja nga Suedia ndau me krenari pamjet duke e lënë të dashurin pa fjalë ndërsa u ul në gju për t’i drejtuar pyetjen me një unazë në duar. Por shumë shpejt u përball me një sërë komentesh negative nga ata që pretendonin se ky veprim ishte i turpshëm.

Ajo thotë se ishte shokuar më shumë nga fakti se komentet negative vinin nga gratë. Ukabed beson se propozimet janë vetëm një nga aspektet e jetës ku duhet të ketë barazi gjinore. Klipi, i postuar në TikTok ka grumbulluar më shumë se 10 milion shikime.


Të fundit

Zyrtare/ Lionel Messi nuk është më një futbollist i Barcelonës

Lionel Messi nuk është më një futbollist i Barcelonës. Që nga mesnata e të mërkurës, kontrata e tij me...

24-vjeçarja propozon partnerin, “shpërthejnë” komentet negative në rrjet

Një studente është kritikuar pasi ndau një video, ku shihej duke i propozuar të dashurit të saj. Ukabed Sheybani u takua me të dashurin...

Vrau gruan shtatzënë, vajzën 5 vjeçe dhe vjehrrën, ekzekutohet 45-vjeçari

Texas ka ekzekutuar një të dënuar me vdekje, i cili vrau gruan e tij shtatzënë, vajzën pesë vjeçare dhe vjehrrin, më shumë se një...

EURO 2020/ Franca humbi nga Zvicra, tifozët francez kërkojnë anulimin e ndeshjes

Zvicra bëri një arritje të madhe në Europianin ë këtij viti, teksa eliminoi në fazën e 1/8-ve Francën, pas penaltive, pasi ndeshja ishte mbyllur...

Xhaçka në Forumin e Prespës: Shpresojmë që BE të ndryshojë dhe të na japë datën për Konferencën e Parë

Ministrja e Jashtme, Olta Xhaçka, gjatë fjalës në panelin “Ndërtimi i Besimit Përmes Dialogut” që u zhvillua në Maqedoninë e Veriut, tha se ka...

Lajme të tjera

Web TV