Djali që dashuronte u martua me dikë tjetër, Fifi nuk mban lotët teksa këndon (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Fifi është lënduar shumë së fundmi dhe këtë e ka treguar disa herë. Së fundmi, ajo ka shpërndarë një video ku duket shumë e prekur. Teksa këndon një pjesë nga kënga “Jetike” e artistes Semi Jaupaj, asaj i mbushën sytë me lot. Fifi ka zgjedhur që të mos e tregojë arsyen e përlotjes dhe ndër të tjera ka shkruar se loti e çliron dhe nuk e lehtëson.

“Bash me rruzat e gjakut me kajt , bash pa e pas nplan e as nevoje me ta mledh ni lomsh te fyti .. bash qet ndjenje ma jep #Jetike @semijaupaj tentova plot here me e bo pa lot po prap ma jep n’zemer.. njejt Loti thjesht t’shliron . Nuk t’lehteson , thjesht qaq…Thank u @iamflorimumajesi ”, shkroi këngëtarja krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)


Të fundit

Djali që dashuronte u martua me dikë tjetër, Fifi nuk mban lotët teksa këndon (Video)

Fifi është lënduar shumë së fundmi dhe këtë e ka treguar disa herë. Së fundmi, ajo ka shpërndarë një...

Manastriliu: Asnjë rast të variantit Delta në Shqipëri, qytetarët të vaksinohen

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, tha se nga indikacionet e deri tanishme varianti DELTA i COVID-19 ende nuk ka ardhur në vend. Ajo i bëri...

I arrestuar për drogë dhe prostitucion, kush është arbitri ‘gangster’ që do drejtojë ndeshjen Itali-Belgjikë

Slloveni Slavko Vincic do të jetë arbitri i sfidës së vlefshme për çerekfinalet e “Euro 2020” mes Belgjikës dhe Italisë, ndeshje e parashikuar për...

Këngëtarja e njohur greke fiton zemrat e shqiptarëve, këndon shqip këngën popullore (Video)

Këngëtarja e mirënjohur greke, Glikeria, ka surprizuar shqiptarët në mbarë botën, pasi ka kënduar për herë të parë në gjuhën shqipe. Glikeria ka fituar zemrat...

RENEA, dy kobure pa bereqet dhe “ngjalat” Gëzim Çela, Lul Berisha e Taloja me shokët…

Pas një seri vrasjesh që pushtuan për gati 4 javë kronikat e zeza të televizioneve dhe portaleve, Policia e Shtetit, vendosi të nxjerë nga...

Lajme të tjera

Web TV