Burri tenton të mbysë me litar të shoqen në Rrogozhinë, e reja i ikën nga duart

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 35-vjeçare e identifikuar si G.Lika, banuese në Rrogozhinë i ka shpëtuar vdekjes pasditen e sotme. Mësohet se e reja është tentuar të varet nga bashkëshorti i saj, K.Lika, 40 vjeç, një person me preçedentë penalë. 40-vjeçari është konfliktuar me të shoqen pasditen e sotme, në banesën e tyre në lagjen numër dy të Rrogozhinës.

Në sherr e sipër, burri ka marrë litarin dhe ka tentuar të varë të shoqen në ambientet e banesës, por fatmirësisht 35-vjeçarja ka arritur të shpëtojë. Aktualisht ajo ndodhet në spitalin e Rrogozhinës dhe po merr ndihmën e nevojshme mjekësore, ndërsa, i shoqi është larguar nga banesa dhe policia e ka shpallur në kërkim.

40-vjeçari ka qenë i dënuar më parë për vjedhje. Ai kishte vetëm 5 muaj që ishte liruar nga burgu. Çifti kishin sherre dhe probleme të vazhdueshme me njëri-tjetrin.


Të fundit

Atletja amerikane rezulton pozitive për doping, përjashtohet nga lojërat Olimpike të Tokios

Atletja e njohur amerikane Sha’Carri Richardson ka rezultuar pozitive për marijuanë dhe do të humbasë lojërat Olimpike të Tokios. 21-vjeçarja...

Burri tenton të mbysë me litar të shoqen në Rrogozhinë, e reja i ikën nga duart

Një 35-vjeçare e identifikuar si G.Lika, banuese në Rrogozhinë i ka shpëtuar vdekjes pasditen e sotme. Mësohet se e reja është tentuar të varet...

Manastirliu qytetarëve : Sa më shumë të vaksinuar që t’i bëjmë ballë varianteve të reja të mundshme

Ndërsa procesi i vaksinimit vijon pa ndërprerë, ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu vijon t'u bëjë thirrje qytetarëve që të vaksinohen për të qenë më...

Manjaku sulmon s*ksualisht 35-vjeçaren, e puth dhe i fut duart (Video)

Daily Mail shkruan se një i ri, ka ndjekur nga mbrapa një grua 35-vjeçare dhe e ka sulmuar atë seksualisht në New York. Siç shihet...

Ylli i Real Madridit ndjek këngëtaren shqiptare në rrjetet sociale

Dhurata Dora është një prej këngëtareve, fama e së cilës tashmë ka kaluar kufijtë shqiptarë. Gjatë gjithë kësaj kohe ajo ka ditur se çfarë...

Lajme të tjera

Web TV