Gazeta Fjala, e shtunë 3 qershor 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Horoskopi ditor, 3 korrik 2021

Dashi Herë pas here do gjendeni në situata të sikletshme sot dhe nuk do dini çfarë të bëni. Mërzitja do mbizotërojë në shumicën e ditës....

Italia mposht Belgjikën dhe kalon në gjysmëfinalen e Euro 2020

Italia është gjysmëfinalistja e dytë e Euro 2020, teksa do të ndeshet me Spanjën. Azzurët mposhtën 2-1 Belgjikën në Allianz Arena, në një sfidë...

Pesë ushqime që mbrojnë lëkurën nga rrezet e dëmshme të diellit

Dielli është një aleat i shëndetit tonë, pasi ndihmon në prodhimin e vitaminës D. Por, duket treguar kujdes për shkak të rreziqeve që sjell...

Tërmeti “shkund” Greqinë, ja ku ishte epiqendra

Një lëkundje sizmike me magnitudë 4.1 të shkallës Rihter u regjistrua mbrëmjen e sotme në Kretë në orën 22:46, sipas matjeve të Institutit Gjeodinamik...

Lajme të tjera

Web TV