E rëndë/ E moshuara hidhet nga ballkoni në gjendje depresioni, ndërron jetë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Fier, ku një e moshuar i ka dhënë fund jetës.

Policia njofton se orës 06:30, në lagjen “8 Shkurti”, Fier, dyshohet se në gjendje depresioni është vetëhedhur nga kati i tretë i banesës ku jetonte, shtetasja F. K., 74 vjeçe, e cila për pasojë ka gjetur vdekjen

Sot rreth orës 06:30, në lagjen “8 Shkurti”, Fier, dyshohet se në gjendje depresioni është vetëhedhur nga kati i tretë i banesës ku jetonte, shtetasja F. K., 74 vjeçe, e cila për pasojë ka gjetur vdekjen“,- njofton policia.


Të fundit

E rëndë/ E moshuara hidhet nga ballkoni në gjendje depresioni, ndërron jetë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Fier, ku një e moshuar i ka dhënë fund...

Vendosi eksploziv në ndërtesë, ja masa e sigurisë së  Gjykatës për 21-vjeçarin

Gjykata e Lezhës ka lënë në burg Angri Stafuken, i arrestuar me urdher të Prokurorisë i dyshuar si bashkëpunëtor i vendosjes së një sasie...

Operacioni “Shpirti”, 28 të arrestuarit dalin sot para Gjykatës

28 të arrestuarit e megaoperacionit “Shpirti” përmes të cilit u shkatërrua një organizatë e mirëfilltë kriminale që merrej me kultivimin dhe trafikimin e lëndëve narkotike, do...

Ambasada amerikane feston 245-vjetorin e SHBA/ Yuri Kim: Le të vlerësojmë, të mbrojmë dhe të përtërijmë demokracinë

Në Ambasadën Amerikane festohet sot ditëlindja e 245-të të Shteteve të Bashkuara. Në një postim në Tëitter, ambasada amerikane në Tiranë, shkruan se patën...

Miku i familjes Gjoka në Velipojë: Uji i pishinës iu ka hequr një pjesë të lëkurës se trupit

Të tjera dëshmi të rënda vijnë nga Velipoja, aty ku shpërtheu bombola e gazit, duke plagosur katër anëtarët e familjes Gjoka, pronarë të një...

Lajme të tjera

Web TV