Ajola Xoxa “braktis” Shqipërinë pa Erion Veliajn, ja me kë arratiset ajo

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ajola dhe Kajan ditën e djeshme janë nisur në një udhëtim pa kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj.

Vendin se ku nuk e dimë, por Ajola zgjodhi të postojë një foto shumë të ëmbël nga avioni ku shfaqet dora e saj që prek xhamin dhe dora e vockël e Kajanit që prek mamin teksa të dy shijojnë pamjen mes reve.


Të fundit

Manastirliu: Punësimi i mjekëve specialistë në Spitalin e Kukësit ka përmirësuar ndjeshëm shërbimin

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një statusi në rrjete sociale, tregon se punësimi i mjekëve...

Lufta ndaj korrupsionit/ Gjonaj: Do vendosim një modul anti-korrupsion në kurrikulën e arsimit parauniversitar

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj po zhvillon një konferencë me Kryeprokurorin Kombëtar Kundër Korrupsionit (DNA) të Rumanisë, Crin Bologa, ku është i pranishëm dhe...

Bashkëshorti vret me thikë gruan në Fushë-Krujë, më pas tenton vetëvrasje

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Krujë. Burime nga Policia bëjnë se 51-vjecari Artan Ismalaj ka qëlluar për vdekje me...

Shpërthimi i fuqishëm në detin Kaspik, zbulohet misteri (Foto)

Një shpërthim i fuqishëm në detin Kaspik, pranë Azerbajxhanit mbrëmjen e djeshme frikësoi mjaft banorët vendas. Fillimisht ishin autoritetet azere që deklaruan se bëhej fjalë...

Ajola Xoxa “braktis” Shqipërinë pa Erion Veliajn, ja me kë arratiset ajo

Ajola dhe Kajan ditën e djeshme janë nisur në një udhëtim pa kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj. Vendin se ku nuk e dimë, por Ajola...

Lajme të tjera

Web TV