Gazeta Fjala, e martë 6 korrik 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


“Shqipëria i ka më të mirët në botë”/ Yuri Kim shfaqet krah fermeres me shalqi në duar

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim, ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku shfaqet krah fermerëve shqiptarë. Diplomatja ka publikuar disa fotografi në...

E fundit/ Mbërrijnë mbi 16 mijë vaksina të tjera Pfizer në Rinas, i pranishëm edhe Soreca

Mbrëmjen e sotme kanë mbërritur në Shqipëri edhe 16 380 vaksina Pfizer. Në total, numri i vaksinave të mbërritura në vendin tonë deri tani...

E rëndë në Lezhë! Kunata dhe vjehrri dhunojnë mizorisht nusen bashkë me fëmijët

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Lezhë, ku një 33-vjeçare ka rënë pre e dhunës nga kunata dhe vjehrri i saj. Raportohet se e...

“Goditja sapo ka nisur”/ Ish-prokurori Hajdari paralajmëron: Mjerë zyrtarët e korruptuar, shumë shpejt…

Ish-prokurori Shkëlqim Hajdari komentoi në emisionin “Frontline” të gazetares Marsela Karapanço, në News24, operacionin e SPAK dhe Antimafias Italiane “Shpirti”, i finalizuar me 38 urdhër-arreste,...

Lajme të tjera

Web TV