Morata ‘hesht’ italianët, barazohet gjithçka në Wembley (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Alvaro Morata ndëshkon italianët. Mbrojtja e Italisë çahet në qendër, teksa sulmuesi i Juventusit, nuk fal përballë Donarumës, duke tundur rrjetën.

Sfida ka shkuar drejt shtesave dhe nëse nuk mjaftojnë as 30 minutat e shtesave, gjithçka do të vendoset nga penalltitë.


Të fundit

Morata ‘hesht’ italianët, barazohet gjithçka në Wembley (Video)

Alvaro Morata ndëshkon italianët. Mbrojtja e Italisë çahet në qendër, teksa sulmuesi i Juventusit, nuk fal përballë Donarumës, duke...

Supergol nga Chiesa/ Italia kalon në avantazh me një kundërsulm vrasës! (Video)

Italia ka kaluar në avantazh ndaj Spanjës duke shënuar golin e parë ndaj tyre. Chiesa falë një kundërsulmi spektakolar realizoi një supergol duke e shkundur...

Kur guximi i tejkalon përmasat/ Shikoni si kjo kotele e vogël tmerron deri ‘në palcë’ tigrin (Video)

Të kesh guxim është një karakteristikë e veçantë që nuk e kanë të gjithë. Por i veçantë është fakti sesi personat e guximshëm jo gjithmonë...

Veliaj: Tirana do ketë Teatrin Kombëtar më të bukur që ka Ballkani në 100 vitet e fundit

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, në një intervistë televizive, tha se Teatri i ri Kombëtar do të jetë teatri më i bukur...

Frrok Çupi paralajmëron arrestimet e bujshme në Tiranë: Meta i pari nga peshqit e mëdhenj…

Kryebashkiaku i Lushnjës, Fatos Tushe u arrestua sot nga SPAK, nën akuzat për korrupsion në një tender me vlerë 24 milionë lekë, për ndërtimin...

Lajme të tjera

Web TV