Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, Eni Vasili sjell në jetë dy binjaket

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Moderatorja Eni Vasili është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë dy vajza binjake. Lajmi është bërë i ditur nga burime të afërta për Prive.al.

Moderatorja dhe dy vajzat e saj në gjendje të mirë shëndetësore.

Gjatë një interviste të realizuar më parë, Eni Vasili zbuloi edhe dy emrat që kishte menduar për vogëlushet. “Vajzat do të quhen Sofi dhe Nikol… Kështu kemi vendosur. Sofi është emri i gjyshes së Armandit dhe Nikol nga babai im”, tha moderatorja.

 


Të fundit

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, Eni Vasili sjell në jetë dy binjaket

Moderatorja Eni Vasili është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë dy vajza binjake. Lajmi...

“Po kjo ça është?!”/ Shihni si arrestohet i riu që u fut me të kuqe dhe kërkoi t’ia ‘hedhë’ me 20-çe (Video)

Policia Rrugore vijon me kontrollet intensive në të gjithë vendin, duke përdorur radarë, dronë, alkooltestues, makina të paloguara, kamera dhe aparate fotografike. Gjatë kontrolleve janë...

E rëndë në Durrës/ E reja ndërron jetë 5 ditë pas lindjes së djalit

Ardita Muça, 29-vjecare, ka ndërruar jetë 5 ditë pas lindjes së fëmijës të dytë, vetëm një ditë pasi kishte dalë nga materniteti i Durrësi,...

U kapën me 4 ton drogë/ Prokurori kërkon 40 vite burg për 4 shqiptarët (Emrat)

Prokurori italian në Leçe kërkon plot 38.8 vite burg për katër shqiptarë të përfshirë në trafikun e sasive të mëdha të narkotikës drejt shtetit...

Me shpejtësi deri në 175 km/h, policia vendos mijëra gjoba, arrestohen shoferët tapë

Policia rrugore ka vijuar me kontrollet intensive në të gjithë vendin, duke përdorur radarë, dronë, alkooltestues, makina të paloguara, kamera dhe aparate fotografike. Gjatë kontrolleve...

Lajme të tjera

Web TV