24-vjeçarja konfliktohet me bashkëshortin dhe hidhet nga ballkoni, në pranga 31-vjeçari

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Një 24-vjeçare është hedhur nga ballkoni i banesës pas konfliktit me bashkëshortin e saj. Raportohet se bëhet fjalë për Anisa Gjinin.

Ngjarja ndodhi mbrëmjen e djeshme.

Njoftimi i Polici
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin A. Gj., 31 vjeç, banues në Durrës, pasi mbrëmjen e djeshme, në banesë, gjatë një konflikti për motive të dobëta me bashkëshorten e tij, shtetasen A. Gj., 24 vjeçe, banuese në Durrës, dyshohet se kjo e fundit është vetëhedhur nga ballkoni i banesës dhe për pasojë ka ndërruar jetë.


Të fundit

23-vjeçari ndërroi jetë pas shpërthimit të gomës/ Arrestohet pronari i servisit, procedohet shoferi i ambulancës

Policia e Durrësit ka arrestuar pronarin e gomisterisë ku humbi jetën një ditë më parë 20-vjeçari Rafael Tafaj, si...

24-vjeçarja konfliktohet me bashkëshortin dhe hidhet nga ballkoni, në pranga 31-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Një 24-vjeçare është hedhur nga ballkoni i banesës pas konfliktit me bashkëshortin e saj. Raportohet se...

Korriku i Elvis Preslit, debutimet e jazhtëzakonshme ne radio

Në korrikun e vitit 1954, Elvis Presli bëri debutimin e tij të parë në radio. Elvis Aron Presley lindi më 8 janar 1935 në qytezën...

Lamtumirë Raffaella Carrà/ Sergio Iapino: Raffaella na la. Ajo shkoi në një botë më të mirë

“Raffaella na la. Ajo shkoi në një botë më të mirë, ku humanizmi, e qeshura e pagabueshme dhe talenti i saj i jashtëzakonshëm do...

Procesi i Berlinit, integrimi dhe energjia

Fatri Morina   Në datën 5 Korrik 2021 u zhvillua Samiti i Ballkanit Perëndimor, midis krerëve e Shteteve dhe Qeverive të vendeve të Ballkanit Perëndimor dhe...

Lajme të tjera

Web TV