Gazeta Fjala, e mërkurë 7 korrik 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit

Një ditë e veçantë për të/ Deputeti Halit Valteri ëmbëlson kolegët në Kuvend

Deputeti Halit Valteri është shafur me disa ëmbëlsira në hyrje të Kuvendit ditën e sotme, ku po zhvillohet seanca...

Zbulohet sekreti i Scarlett Johansson, aktorja sërish në pritje të ëmbël

Aktorja e njohur Scarlett Johansson është shtatzënë! Burime të shumta për Page Six kanë bërë të ditur se aktorja e famshme është duke pritur...

Kupa e Amerikës/ Argjentina mposht Kolumbinë dhe do të përballet me Brazilin në finale

Argjentina ka kaluar në finale të Kupës së Amerikës, pasi arriti të eliminonte Kolumbinë përmes penalltive, me kohën e rregullt që përfundoi 1-1. Pas vetëm...

Gjeniu i vogël, 11- vjeçari diplomohet në fizikë për rreth një vit

Pas studimeve që zgjatën pak më shumë se një vit, një djalë 11- vjeçar belg ka marrë diplomën në fizikë nga Universiteti në Antëerpen...

Fjala e fundit si deputet, Ruçi: Kjo legjislaturë ishte një kantier i madh dhe produktiv i procesit ligjbërës

Kryeparlamentari Gramoz Ruçi ka mbajtur sot fjalën e fundit si deputet, teksa ka bërë një bilanc të veprimtarisë së Kuvendit në lëgjislaturën e tij...

Lajme të tjera

Web TV