Një ditë e veçantë për të/ Deputeti Halit Valteri ëmbëlson kolegët në Kuvend

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Deputeti Halit Valteri është shafur me disa ëmbëlsira në hyrje të Kuvendit ditën e sotme, ku po zhvillohet seanca e fundit e këtij sesioni parlamentar dhe njëkohësisht seanca e fundit e kësaj legjislature.

Vajza e Halit Valterit feston sot 1-vjetorin e lindjes dhe deputeti, këtë ditë të veçantë për të, ka zgjedhur ta festojë dhe me kolegët në Kuvend. Siç shihet dhe në foton e fotografit Agim Rama, Valteri shfaqet me tre kuti me ëmbëlsira në hyrje të Parlamentit.

“Dita e fundit e Parlamentit nis me embelsira. Deputeti Halit Valteri ka menduar qe 1 vjetorin e goces ta festoje me koleg dhe stafin e Kuvendit,gazetar dhe operator..
Dhe 100 goca miku im. Here tjeter me djal.” shkruan Agim Rama krahas fotos së publikuar në rrjetet sociale.


Të fundit

Mero Baze: Gramoz Ruçi, dinozauri i patretur i politikës shqiptare

Nga Mero Baze 40 vjet më parë Gramoz Ruçi ishte sekretar Partie në kooperativën e Progonatit në Tepelenë. Askujt nuk...

Dritan Shakohoxha braktis profesionin e zemrës: Finalja e së dielës do jetë ndeshja e fundit që komentoj

Dritan Shakohoxha, një nga komentatorët më të njohur në vend ka vendosur të lërë profesionin, që e ka ushtruar prej vitesh tashmë. Këto dy...

Danimarka shokon Anglinë me një supergol të Damsgard, Anglia barazon 9 minuta më vonë me një autogol të Kjaer (Video)

Danimarka ka bërë stadiumin e Wembley-n të heshtë, me një supergol nga goditja e dënimit. Goli u realizua nga talenti i Sampdorias Damsgard, i cili...

Grushta e stola druri në ajër! Të rinjtë te sheshi rrihen keq pas mbarimit të ndeshjes Itali-Spanjë

Mbrëmjen e kaluar Italia ia arriti të fitonte ndaj Spanjës duke kaluar kështu në finalen e madhe të Euro2020. Mijëra shqiptarë kishin zgjedhur ta...

Plagosja nga shpërthimi i bombulës e 4 anëtarëve të familjes në Velipojë, arrestohet shitësi i gazit (Emri)

Policia e Shkodrës ka arrestuar një 46-vjeçar, i cili akuzohet se tregtonte pa licencë gaz të lëngshëm dhe naftë, jashtë kushteve tekniko-ligjore. Sipas uniformave blu,...

Lajme të tjera

Web TV