Gazeta Fjala, e enjte 8 korrik 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Gjithçka në shtesë, Danimarka ‘kockë e fortë’ për Anglinë

Ashtu si dje në Itali-Spanjë, edhe sonte ndeshja mes Anglisë dhe Danimarkës shkon në kohën shtesë pasi 90 minuta nuk mjaftuan për të shpallur...

Tronditet Dubai, një zjarr i fuqishëm shpërthen në port

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur këtë mbrëmje në Dubai. Sipas raportimeve paraprake nga mediat vendase ngjarja ka ndodhur në portin Jebel Ali. Dyshohet se...

Mero Baze: Gramoz Ruçi, dinozauri i patretur i politikës shqiptare

Nga Mero Baze 40 vjet më parë Gramoz Ruçi ishte sekretar Partie në kooperativën e Progonatit në Tepelenë. Askujt nuk do t’i binte në sy,...

Dritan Shakohoxha braktis profesionin e zemrës: Finalja e së dielës do jetë ndeshja e fundit që komentoj

Dritan Shakohoxha, një nga komentatorët më të njohur në vend ka vendosur të lërë profesionin, që e ka ushtruar prej vitesh tashmë. Këto dy...

Lajme të tjera

Web TV