E rëndë në Gramsh/ Autobusi me pasagjerë del nga rruga dhe bie në përrua, konfirmohet një viktimë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident i rëndë është regjistruar pak më parë në Gramsh, ku një minibus i linjës Gramsh-Kërpicë ka rënë në përrua.

“BalkanWeb” raporton se nga aksidenti ka mbetur i vdekur një person, ndërsa janë plagosur disa të tjerë. Gjithashtu mësohet se është kërkuar edhe ndërhyrja e zjarrfikëses.

Policia është nisur drejt vendngjarjes. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Bregas, ndërsa priten detaje nga policia.

 


Të fundit

Nis vaksinimi me njësitë e levizshme, Manastirliu: Derë me derë për të mbrojtur sa më shumë qytetarë

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka bërë të ditur se prej...

E rëndë në Gramsh/ Autobusi me pasagjerë del nga rruga dhe bie në përrua, konfirmohet një viktimë

Një aksident i rëndë është regjistruar pak më parë në Gramsh, ku një minibus i linjës Gramsh-Kërpicë ka rënë në përrua. “BalkanWeb” raporton se nga...

Dërgoi kallëzimin për uniformat e policisë/ Halit Valteri reagon për operacionin e SPAK: Një nga këto te 5-ta e ka…

Deputeti Halit Valteri ka reaguar në lidhje me operacionin e SPAK në Ministrinë e Brendshme, ku u arrestuan 9 zyrtarë pasi akuzohet se kanë...

14-vjeçari tmerron banorët e Kurbinit, nxjerr kallashin dhe qëllon me breshëri

Një 14-vjeçar në Kurbin ka qëlluar në ajër breshëri automatiku, duke terrorizuar banorët. Ishin këta të fundit të cilët njoftuan policinë dhe i mituri...

Tronditet Anglia, humb yllin e kombëtares para finales së “Euro 2020”

Phil Foden detyrohet ta humbasë finalen e “Euro 2020” midis Anglisë dhe Italisë, e planifikuar për nesër në mbrëmje, prej orës 21:00 në “Wembley”. Një...

Lajme të tjera

Web TV