SHBA/ I riu kapërdin qesen me drogë për t’iu shmangur arrestimit, polici e shpëton nga mbytja (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një i ri, në Ohio të SHBA-ve, i frikësuar nga një arrestim i mundshëm i policisë, ka kapërdirë qesen e marijuanës, në momentin që do të përballej me efektivët.

Ky veprim për pak sa nuk e ka mbytur të riun, i cili, nisi të kishte vështirësi në frymëmarrje.

Por policët, që ndodheshin pranë tij, i kanë dhënë ndihmën e parë dhe kanë arritur ta shpëtojnë.

“Çarë kapërdive?” e pyet polici të dyshuarin që nis të rikuperojë frymëmarrjen.

“Kisha një gramë bar,” përgjigjet ai.

Autoritetet kanë vlerësuar rolin e Policit, ndërsa nuk dihet nëse i riu është arrestuar prej tyre.


Të fundit

SHBA/ I riu kapërdin qesen me drogë për t’iu shmangur arrestimit, polici e shpëton nga mbytja (Video)

Një i ri, në Ohio të SHBA-ve, i frikësuar nga një arrestim i mundshëm i policisë, ka kapërdirë qesen...

Aksidenti i rëndë në Gramsh/ Xhama të thyer, syze dhe ushqime, dalin pamjet e minibusit të rrëzuar në humnerë (Video)

Minibusi që do të shihni në video, mesditën e sotme, doli nga rruga në aksin Gramsh-Kërpicë dhe si pasojë përfundoi në përrua. https://youtu.be/cMKf03EVWLM Në video shihet...

Bien “gurë” nga qielli, stuhia e breshërit godet Kukësin (Video)

Qyteti i Kukësit është përfshirë nga stuhitë me erëra të forta dhe rrebeshe shiu e breshëri pasditen e së shtunës. Reshjet kanë zgjatur në disa...

Arrestohet shqiptari i shpallur në kërkim ndërkombëtar, pritet të ekstradohet drejt Zvicrës (Emri)

Policia Kufitare në Morinë, ka vendosur në pranga një person, i shpallur në kërkim ndërkombëtar për vjedhje, grabitje dhe rrahje. Personi i arrestuar është Skënder...

Dua Lipa paditet nga një paparac për shkak se publikoi foton e saj

Edhe pse duket e pabesueshme, është mëse e mundur të marrësh ankesa nga të tjerët për postimin e një fotoje tënde. Megjithatë, kjo është...

Lajme të tjera

Web TV