“Si do ja bësh me këtë ligjin e ri pa filtra?”/ Fjoralba Ponari i përgjigjet ndjekësit me këtë foto

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Para disa ditësh Norvegjia vendosi një ligj për publikimin e fotove të modifikuara në rrjete sociale.

Në bazë të ligjit çdo influencer që përfiton para nga postimet në Instagram do të detyrohet nga ligji të tregojë cilat foto janë të modifikuara.

Ndjekësit e Fjoralba Ponarit në rrjete sociale i kanë drejtuar moderatores simpatike një pyetje gjatë bisedës virtuale pikërisht për këtë temë.

“Si do ja bësh me këtë ligjin e ri pa filtra?”, i shkroi ndjekësi.

Ndërkohë, Fjoralba zgjodhi t’i jepte një përgjigje “të bukur” duke publikuar një foto pa filtra në Instastory, të shkrepur në plazh.

Krahas saj, ajo shkroi: “Siç kam bërë para se të bëhej trend puna e filtrave, për bukuri të Zotit!”.

Ndërsa në lidhje me jetën private një ndjekëse e pyeti: “A je lidhur me një introvert që të dominosh në marrëdhënie me të?”.

Fjoralba, e cila në postimet e fundit ka treguar që është shumë e lumtur me të dashurin e saj, shkroi: “Nënshtrimi apo dominanca në marrëdhënie nuk ka të bëjë me të qenit introvert apo ekstrovert. Janë koncepte të ndryshme”.


Të fundit

“Si do ja bësh me këtë ligjin e ri pa filtra?”/ Fjoralba Ponari i përgjigjet ndjekësit me këtë foto

Para disa ditësh Norvegjia vendosi një ligj për publikimin e fotove të modifikuara në rrjete sociale. Në bazë të ligjit...

Ministri Ahmetaj inspekton punimet në Thumanë: Brenda 4 muajsh do të jenë gati 14 pallate dhe 278 apartamente

Ministri i Shtetit për Rindërtim Arben Ahmetaj inspektoi sot ecurinë e punimeve në qytezën e re që po ndërtohet në Thumanë. Ndalesa e parë e...

Policia i gjobiti djalin me 10 milionë lekë, biznesmeni në Sarandë pëson infarkt dhe vdes

Një ngjarje e trishtë ka ndodhur ditën e sotme në Sarandë. Mësohet se biznesmeni Shuaip Sejko ka ndërruar jetë si pasojë e një infarkti,...

Aksidenti në Gramsh, ja kush është i riu që mbeti i vdekur në minibusin që përfundoi në përrua (Emri)

Ledian Lami është i riu që mbeti i vdekur nga aksidenti i rëndë në Gramsh. Minibusi ku ai po udhëtonte, doli nga rruga dhe përfundoi...

Alketa Vejsiu: Jam femra më e bukur në Shqipëri dhe më intelegjente

Alketa Vejsiu ne intervistën e saj te fundit tha se është femra më e bukur në Shqipëri dhe më inteligjente. Edhe pse me shaka, moderatorja...

Lajme të tjera

Web TV