Aksident i rëndë në Milot-Mamurras, makina çahet në dysh nga trafikandarësja

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një tjetër aksident i rëndë është regjistruar paraditen e kësaj të diele. Në aksin rrugor në autostradën Milot-Mumurras një mjet është përplasur me trafikndarësen dhe është çarë në dysh.

Në makinë ndodhej vetëm drejtuesi i cili është plagosur dhe është dërguar në spitalin e Traumës për mjekim të specializuar.

Policia e cila mbërriti menjëherë në vendin e ngjarjes nisi hetimet për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

“Në aksin rrugor Thumanë-Lezhë, në afërsi të një karburanti, mjeti tip “Volkswagen” me drejtues shtetasin A.B.,23 vjeç , ka humbur kontrollin duke u përplasur me barrierën anësore të rrugës ,ku për pasojë ka marrë dëmtime dhe ndodhet nën kujdesin mjekësor, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor në vendngjarje punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.


Të fundit

Aksident i rëndë në Milot-Mamurras, makina çahet në dysh nga trafikandarësja

Një tjetër aksident i rëndë është regjistruar paraditen e kësaj të diele. Në aksin rrugor në autostradën Milot-Mumurras një...

Argjentina triumfoi në Kupën e Amerikës/ Ja si e festojnë djemtë e Messit fitoren e të atit (Video)

Argjentina është shpallur kampione e Kupës së Amerikës duke mposhtur me rezultatin 1-0 Brazilin që ishte edhe vendi organizator i këtij kompeticioni. Kjo fitore ka...

Angelina Jolie çon sërish në gjykatë Brad Pitt, këtë herë për shkak të verës

Duket tashmë shumë e largët koha kur Brad Pitt dhe Angelina Jolie formonin një nga çiftet më të admirueshme të Hollivudit. Tre vite nga...

Duhet ta parandalonte kanabisin, por e mbolli vetë, arrestohet kryeplaku me të birin dhe vëllanë

Kryeplaku i fshatit Gurë- Kalis në Kukës, djali dhe vëllai i tij janë arrestuar si autorë të dyshuar të kultivimit të bimëve narkotike në...

Kishte vendosur datën e dasmës, kjo është 19-vjeçarja që ndërroi jetë pas shpërthimit të bombolës së gazit në Velipojë

Vajza që shihni në foto është 19-vjeçarja Daniela Gjoka, e cila ndërroi jetë në spital në Itali, pasi nuk i mbijetoi dot plagëve të...

Lajme të tjera

Web TV