Spektakël në Londër para finales, avionët fluturojnë në formën “It’s coming home”(Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Pak para finales së shumëpritur të EURO 2020, midis Anglisë dhe Italisë në Wembley, tifozët britanikë nuk kanë përmbajtur entuziazmin e tyre. Duke shpresuar se trofeu i madh i këtij kampionati do të kthehet në shtëpi ata ndoqën fluturimet spektakolare të avionëve, të cilët formuan  fjalët “It’s coming home”. 


Të fundit

Kërkohej nga Interpoli, ja cili është vrasësi që u ekstradua në Shqipëri

Është dëbuar për në Shqipëri vrasësi i cili grumbullonte me shumë se 40 mijë paund në vit në Britaninë...

Spektakël në Londër para finales, avionët fluturojnë në formën “It’s coming home”(Video)

Pak para finales së shumëpritur të EURO 2020, midis Anglisë dhe Italisë në Wembley, tifozët britanikë nuk kanë përmbajtur entuziazmin e tyre. Duke shpresuar...

Përkujtimorja e viktimave të Srebrenicës, Varhelyi Serbisë: S’ka vend në BE për ata që e mohojnë gjenocidin

Komisioneri për Zgjerim dhe Fqinjësi i Bashkimit Evropian, Oliver Varhelyi sot ka marrë pjesë përmes një mesazhi me video në përkujtimin e viktimave të...

Tenderi prej 2.8 miliardë lekësh për blerjen e uniformave të policisë, Lleshaj: Nuk kam rol

Sandër Lleshaj mbante detyrën e ministrit të Brendshëm, kur u nënshkrua tenderi për blerjen e uniformave të policisë së shtetit me vlerën mbi 2.8...

Netanyahu braktis rezidencën e kryeministrit pas 12 vitesh në pushtet

Pas 12 vitesh në pushtet, ish-kryeministri izraelit Benjamin Netanyahu me familjen e tij ka braktisur rezidencën në Jerusalem. Zëdhënësi i rezidencës ka thënë se familja...

Lajme të tjera

Web TV