Humbën kupën e EURO 2020, futbollistët anglezë “ngushëllohen” nga familjarët

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Anglia dështoi të triumfonte në Kampioantin Europian duke u mundur në finale nga Italia e Roberto Mançinit. Mëngjesin e sotëm, ‘’3 Luanët’’ kanë braktisur hotelin ku qëndruan për pesë javë dhe janë takuar me familjarët e tyre.

Mes lotësh dhe përqafimet, mediat angleze kanë shpërndarë momentet kur futbollistët ngushëllohen me të afërmit. Edhe pse mundohen ta fshehin, në fytyrat e futbollistëve anglez ka hije të madh dështimi.

Fotot janë bërë virale duke bërë që të sensibilizohen shumë njerëz pasi drejt tyre mbrëmjen e djeshme shpërthyen fyerjet dhe akuzat.


Të fundit

Humbën kupën e EURO 2020, futbollistët anglezë “ngushëllohen” nga familjarët

Anglia dështoi të triumfonte në Kampioantin Europian duke u mundur në finale nga Italia e Roberto Mançinit. Mëngjesin e...

I nxehti ekstrem përfshinë SHBA-në, ja sa shkuan temperaturat

Një valë nxehtësie ekstreme ka goditur SHBA perëndimore, ku  për të tretën ditë me radhë janë regjistruar temperatura rekord deri në 54 gradë Celsius. Në...

Po rregullonte një prizë dhe ra në kontakt me rrymën elektrike, vdes 35-vjeçari në Klos

Një 35-vjeçar me inicialet I.K nga fshati Mishtër i Klosit humbi jetën teksa ra në kontakt me rrymën elektrike. Mësohet se ai ka qenë duke...

Shqipëria nënshkruan marrëveshje me MV për ruajtjen e trashëgimisë natyrore e kulturore të Ohrit

Plot dy vjet pas vendimit për përfshirjen e pjesës shqiptare të Rajonit të Ohrit në listën e trashëgimisë botërore, nën mbrojtjen e UNESCO-s, në...

U ra vetëtima ndërkohë që bënin “selfie”, humbin jetën të paktën 16 persona

Të paktën 16 persona kanë vdekur dhe dhjetëra të tjerë janë lënduar si pasojë e vetëtimave në Jaipur në veri të Indisë. BBC raporton se...

Lajme të tjera

Web TV