Ka qëndruar larg vëmendjes mediatike, bashkëshorti Aurela Gaçes protagonist në videoklipin e ri

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Bashkëshorti i Aurela Gaçes deri më tani ka vendosur që të qëndrojë larg vëmendjes së mediave dhe rrjeteve sociale.

Ndonëse gjithmonë ka qenë prezent në festivalet e Aurelës, netët “live” dhe koncertet e saj, Skerdi ka shijuar sukseset e gjysmës së tij nga larg, në prapaskenë.

Mirëpo, si duket Aurela ja ka mbushur mendjen që më në fund të dy të shfaqen para kamerave, me një projekt të ri muzikor.

Ka qenë vetë këngëtarja ajo e cila përmes një postimi në rrjetet sociale ka zbuluar se Skerdi do të jetë protagonisti i videoklipit të radhës i cili do të publikohet sot.

“Ju prezantoj me partnerin e videoklipit Ai do te qendrojë sa me larg vëmendjes publike, por kësaj here iu dorëzua këngës së re qe ka PREMIEREN sot ora 18:00! Per shume arsye… por presim dhe pak ore

“ÇUPA NGA VLORA” …PËR PAK ORË ……”, ka shkruar Aurela.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurela Gace (@aurelagaceofficial)

Të fundit

Ballkani mposhtet minimalisht në Çeki nga Plzen, paraqitje dinjitoze nga suharekasit

Ballkani i pafat në ndeshjen e parë të fazës së grupeve të Conference League. Skuadra nga Suhareka u mund minimalisht...

Spektakël në Holandë mes Ajax dhe Marseille, AEK ”shokon” Brightonin në shtëpi

Shumë gola për një pikë në “Johan Cruijff Arena” të Amsterdamit, me Ajaxin dhe Marseillën që ndanë nga një pikë falë barazimit spektakolar 3-3....

Biden do dërgojë sisteme të reja të mbrojtjes ajrore në Ukrainë

Këshilltari i Sigurisë Kombëtare SHBA, Jake Sullivan, tha në një konferencë për shtyp, se Presidenti Joe Biden, do njoftojë Zelensky një paketë të re...

Duheshin 84 vota, Kuvendi shtyn rritjen e pagave për Kushtetuesen

Kuvendi nuk mundi të miratonte as këtë të enjte ligjin për Gjykatën Kushtetuese që parashikon rritjen e pagave për anëtarët e saj. Kjo për...

Ekzekutohet një 33-vjeçar në Shkodër, të dhënat e parae

Shkodër/Informacion paraprak   Rreth orës 21.48, në fshatin Hot i Ri, në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi V.F, rreth 33 vjeç,...

Lajme të tjera

Web TV