Taulant Balla uron Italinë për fitoren: Kupa e Europës qëndron në BE

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka uruar ekipin e kombëtares së futbollit të Italisë për fitoren e kupës së Europës.

Përmes një postimi në rrjetin social facebook, numri dy i PS, Taulant Balla ndërsa i shpreh urimet ekipit të Italisë, thekson se Kupa e Europës qëndron në BE.

Kujtojmë që Balla sëbashku me djalin e tij Robin janë tifozë të zjarrtë të Gjermanisë, të cilët u eliminuan nga Euro 2020 nga Anglia me rezultatin 2-0.

Postimi i plotë i Taulant Ballës:

BRAVO ITALIA!🥇🏆🇮🇹
KUPA E EUROPËS QËNDRON NË BE😂


Të fundit

Procesi i rindërtimit/ Veliaj viziton familjen Dumi në Vaqarr: Puna do të vijojë pa pushim gjatë gjithë verës

Me dy dhurata në duar për dy fëmijët, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka vizituar familjen Dumi në Vaqarr....

Taulant Balla uron Italinë për fitoren: Kupa e Europës qëndron në BE

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka uruar ekipin e kombëtares së futbollit të Italisë për fitoren e kupës së Europës. Përmes...

Korçari që u bë biznesmeni më i fuqishëm në Rumani

Janë të shumtë patriotët që shkrinë pasurinë dhe mundin e tyre, për të mirën e çështjes kombëtare. I tillë ishte dhe Anastas Avramidhi –...

Atmosfera e finales së madhe ‘Euro 2020’ mbledh në shesh Veliajn dhe Yuri Kim

Finalja e madhe e “Euro 2020” u prit me një atmosferë të zjarrtë në “Tirana Fan Zone”, që prej fillimit të Evropianit është shndërruar...

5 mënyrat e thjeshta që ju ndihmojnë të humbisni dhjamin rreth belit

Të humbasësh kilogramët e tepërt nuk është gjithnjë një mision shumë i thjeshtë prandaj ekspertët gjejnë mënyra të reja për ta arritur këtë. Vështirësia...

Lajme të tjera

Web TV