I riu nuk e fsheh admirimin për kryeministrin, bën tatuazh portretin e Ramës në kurriz (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një i ri ka bërë tatuazh portretin e kryeministrit Rama në kurriz, me foton e tij që është bërë menjëherë virale.

Fotoja është shkëputur nga një qytetar në plazh dhe po bën xhiron në rrjetet sociale.

Kujtojmë se dhe vite më parë, një simpatizant bëri të njëjtën gjë për kryeministrin e asaj kohe, Sali Berisha.

Kësaj here e ka radhën kryeministri Edi Rama që duket se do të jetë edhe më jetëgjatë në politikë nga Berisha.

 


Të fundit

I riu nuk e fsheh admirimin për kryeministrin, bën tatuazh portretin e Ramës në kurriz (Foto)

Një i ri ka bërë tatuazh portretin e kryeministrit Rama në kurriz, me foton e tij që është bërë...

Situata alarmante/ Qindra të helmuar nga uji, shpallet gjendje emergjente në Deçan

Komuna e Deçanit ka marrë vendim që të shpallë gjendje emergjente në gjithë territorin e Komunës së Deçanit, pas qindra rasteve të qytetarëve që...

Kanabisi mes domateve/ Reagon Ministria: Ja pse kultivohet bima narkotike

Ministria e Bujqësisë ka reaguar pas lajmit që u bë publik dje, në lidhje me serën bujqësore që kultivonte kanabis sativa. Sipas reagimi zyrtar, mbjellja...

Rama paralajmëron ministrat: Nëse nuk reagoni pas rekomandimit të APP, do ju çoj në SPAK

Kryeministri Edi Rama u ka bërë të qartë ministrave se nëse nuk ka asnjë reagim nga ana e tyre pas rekomandimeve të Agjencisë së...

Skënder Kuçi, krenar për medaljet e varura në zemër, e jo në xhaketë

Nga Bashkim Koçi Për Skënder Kuçin, një ndër katër të parët specialist të bujqësisë me arsim të lartë në Skrapar, kisha dëgjuar të flitej shumë...

Lajme të tjera

Web TV