Ish i dashuri u fejua me tjetër/ Fifi: E kam dashur, e dua dhe do ta dua

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Këngëtarja e njohur Fifi i ka bërë sërish të gjithë lëmsh me deklaratat në rrjetet sociale, teksa foli për mashkullin që dashuron. Teksa “Stracciatella” e saj u fejua me dikë tjetër, duket se këngëtarja vazhdon ende ta dojë.

Gjatë një bashkëbisedimi virtual me ndjekësit, ajo u pyet: “A e ke dikë në jetën tënde përveç familjes dhe shoqërisë që e do dhe do e duash gjithë jetën.”

Fifi u përgjigj se e ka një mashkull “të preferuar”, të cilin do e dojë gjithmonë.

“Po e kam një mashkull të preferuar që e kam dashur dje, e dua sot dhe do e dua nesër,”- shkroi ajo, duke lënë të nënkuptohet se ndjenjat e saj për “Stracciatella” nuk do shuhen asnjëherë.

Këngëtarja gjithmonë ka shprehur hapur se kishte rënë në dashuri me një mashkull, identitetin e të cilin e zbuloi padashje.

Në një moment, u duk sikur Fifi e Xhulio Tabaku ishin bashkë dhe të lumtur. Por brenda pak kohësh, ajo deklaroi se ishte single ndërsa dashuria e saj u fejua me tjetër.


Të fundit

Punëtori rrëzohet nga lartësia, dërgohet me urgjencë në spital

Punëtori, një 55-vjeçar me inicialet D.Q është dërguar në spital për ndihmë mjekësore. Ndërkohë, grupi hetimor po punon për zbardhjen...

Yuri Kim dhe Evis Kushi japin certifikatat studentëve: Kontribuoni në fuqizimin e Shqipërisë

Ambasadorja e SHBA në Shqipëri bashkë me ministren e Arsimit Evis Kushi i kanë dorëzuar stydentëve përfitues të bursave Fulbright dhe Humphrey, certifikatat e...

Ish i dashuri u fejua me tjetër/ Fifi: E kam dashur, e dua dhe do ta dua

Këngëtarja e njohur Fifi i ka bërë sërish të gjithë lëmsh me deklaratat në rrjetet sociale, teksa foli për mashkullin që dashuron. Teksa “Stracciatella”...

Rama për negociatat: Vafsh në djall, s’ka më përgatitje për dasmën e tretë

Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë në edicionin e 23-të “Symi Symposium”, që po mbahet në Athinë, organizuar e drejtuar nga ish-kryeministri grek, George...

“Mishërim i Zotit”?/ Lind foshnja me tre koka

Një foshnje që ka lindur me tre kokë është quajtur si mishërim i Zotit. Njerëzit në Indi kanë bërë pelegrinazhe për të parë fëmijën...

Lajme të tjera

Web TV