Rezarta Shkurta publikon fotot me fustanin e nusërisë/ Ja dedikimi prekës për bashkëshortin

113 563 lexime

120,178FansaPëlqeje

Janë publikuar më në fund fotot nga dasma e Rezarta Shkurtës dhe Ermal Hoxhës, të cilët e kurorëzuan dashurinë e tyre 17 vjeçare me martesë ditën e hënë

Dasma u zhvillua në anije në bregdetin e Vlorës dhe dekori ka qenë minimalist. Teksa të ftuar ishin shumë miq dhe familjarë të tyre.

Përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, Rrezarta ka ndarë disa foto nga dita e tyre më e veçantë.

“Ma kujtojnë te afërmit se sa vite jemi sëbashku, sepse mua me duket sikur te dashuroj nga dje, aq e pangopur jam me ty… Ti dua aq shume dhe ato 3 thinjat e reja që të kanë dalë, edhe ato pak flokë që po te bien dhe ti i ke aq problem! Une ti dua… Te dua dhe kur me nevrikos… Edhe ankohesh për vonesat e mija.. Te dua per babin që je me princeshën e shtëpisë tonë”, ka shkruar Rezarta.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta)


Të fundit

Demokrati nga Kukësi i shpreh dashurinë Berishës: Të kam në zemër, me ty deri në vdekje

Gjatë takimit të Berishës në Kukës, njëri prej mbështetësve të tij i ka shprehur dashurinë. Ai i tha Berishës...

CNN mbi “rusifikimin” e sistemit arsimor të Ukrainës: Nën tytën e automatikut ata…

Kur ushtarët rusë të maskuar plaçkitën shtëpinë e Ninës në Ukrainën verilindore në orën 6 të mëngjesit të një dite në fund të prillit,...

Po ngjiteshin në Malin e Çikës, bien dy turistë holandezë

Dy turistë holandezë janë bërë protagonistë të një incidenti pasditen e sotme teksa janë ngjitur në Malin e Çikës. Raportohet se dy turistët kanë...

Startojnë zgjedhjet e reja në PS, Rama: Arsyeja themelore për ta zhvilluar këtë proces…

Startojnë zgjedhjet e reja në strukturat e Partisë Socialiste. Kryeministri Edi Rama ka folur sot në takimin e Këshillit koordinues të qarkut Tiranë “Arsyeja themelore...

100 vjet më parë: Çekrezi dhe njohja e Shqipërisë nga SHBA

Nga Ilir Ikonomi Në fillim të vitit 1920, Kostandin Çekrezi nga Ziçishti, njeri i shkolluar në Harvard, nuk linte rast pa ndërhyrë pranë Departamentit të...

Lajme të tjera

Web TV