2 orë mbledhje kryesia e PD/ Kadilli: Të luftojmë për ta bërë këtë parti të pastër, konkuruese dhe fituese

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ka përfundur mbledhja e Kryesisë në Partinë Demokratike e nisur në orën 18:00.

Në një deklaratë për mediat, anëtari i saj, Fatbardh Kadilli u ka bërë thirrje demokratëve që të luftojmë për të pasur një parti të pastër dhe fituese duke hapur një proces bashkëbisedimi për të mundur Edi Ramën.

Duke folur mbi propozimet që parashtroi para kryesisë, Kadilli tha se u dëgjuan dhe u gjykuan, por që bashkë me anëtarët e tjerë dhe kryetarin Basha ndajnë mendime të ndryshme.

“Duhet të luftojmë për ta bërë këtë parti të pastër, konkuruese dhe fituese. Propozimet e mia u dëgjuan dhe u gjykuan por me anëtarët e kryesisë dhe kryetarin Basha ndajmë mendime të ndryshme. Uroj që Kuvendi Kobëtar dhe u bëj thirrje demokratëve për të bhapur një process bashkëbuisedimi për të mundur Edi Ramën dhe për të mundur të keqen e shqiptarëve”- u shpreh Kadilli.


Të fundit

Covid-19 në Greqi, Regjistrohen 402 infeksione me variantin Delta, 6 vdekje në 24 orë

Autoritetet greke njoftuan të enjten 2794 raste me koronavirus në 24 orët e fundit, nga të cilat 7 janë...

2 orë mbledhje kryesia e PD/ Kadilli: Të luftojmë për ta bërë këtë parti të pastër, konkuruese dhe fituese

Ka përfundur mbledhja e Kryesisë në Partinë Demokratike e nisur në orën 18:00. Në një deklaratë për mediat, anëtari i saj, Fatbardh Kadilli u ka...

Përfundon mbledhja, zbardhen debatet në Kryesinë e PD për analizën e ’25 prillit’

Ka përfunduar pas dy orësh e gjysmë mbledhja e Kryesisë së Partisë Demokratike, e cila është zhvilluar me debate mes demokratëve dhe në fund...

A duhet ta ndani shtratin me fëmijën tuaj? Ja çfarë thonë studimet

A duhet ta ndani shtratin me fëmijën tuaj? Kjo është një nga çështjet më të diskutueshme në lidhje me gjumin e foshnjave. Disa ekspertë janë...

Aktorja e njohur ndan me ndjekësit foto të procesit të lindjes së vajzës

Hilary Duff, ylli i filmave për adoleshentë është sot nënë e 3 fëmijëve. Pak muaj më parë ajo solli në jetë një vajzë. Aktorja së...

Lajme të tjera

Web TV