test

Alarmi për bombë, momente frike për Messin dhe familjen e tij

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Leo Messi dhe familja e tij janë përballur me një rast të paprecedentë ditën e djeshme, pak para se të niseshin nga Rosario për pushime.

Në aeroport u ngrit alarmi për një bombë dhe menjëherë stafi i emergjencës u detyrua të evakuonte zonën për të mos rrezikuar jetët e njerëzve. Kjo krijoi vonesa në fluturime, me të paktën 2 orë. Megjithatë më vonë rezultoi një alarm fals dhe gjithçka iu kthye normalitetit.

Kështu Messi dhe familja e tij pritën me ankth për rreth 2 orë dhe më pas kur gjithçka rezultoi false, ata u nisën me avionin e tyre privat, për pushime në SHBA.

 

Të fundit

E pazakontë/ Gruaja gjysmë e zhveshur dhunon shoferen e një automjeti (VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një autostradë në Dallas, ku një grua gjysmë e zhveshur filloi të...

Hotelet në informalitet/ 2.3 mln turistë në 4 muaj, vetëm 13% të deklaruar

Më shumë të huaj që vizitojnë vendin tonë po flenë në strukturat akomoduese. Të dhënat e fundit të INSTAT, tregojnë se vetëm në muajin...

Ngriti skemë mashtruese me TVSH/ Ja sa vite burg do të vuajë 46-vjeçari Erion Berberi

Gjykata e Sarandës ka dënuar me 6 vjet heqje lirie 46-vjeçarin nga Tirana, Erion Berberi. Vendimi është dhënë 4 ditë më parë nga Gjyqtari Mikel...

Shpallet qeni më i ‘shëmtuar’ në botë, ja shpërblimi që mori pronarja

Një qen në SHBA është titulluar si më i shëmtuari në botë. “Wild Thang” që është 8 vjeç e ka fituar garën për Qenin më...

Tri zakone të praktikuara nga çiftet më të lumtura

Shumë çifte që janë të zënë bëhen të pakënaqur dhe të largët, sepse çdo gjë tjetër ka përparësi mbi marrëdhënien e tyre. Ata shpesh humbasin...

Lajme të tjera

Web TV