Gazeta Fjala, e enjte 15 korrik 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Horoskopi ditor, 15 korrik 2021

Dashi Mos i shpenzoni energjitë për çështje të ndryshme, por fokusohuni vetëm tek ato më kryesoret. Nëse nuk vendosni prioritete, rrezikoni të mos keni suksesin...

Çanta plot me drogë fluturoi nga avioni e ra mbi çati, arrestohet 28-vjeçari

Një çantë plot me drogë ka rënë nga avioni me të cilin po transportohej mbi një shtëpi në periferi të Baratili San Pietro në...

“Martesa është vesi im më i keq”, Rudina Dembacaj rrëfen planet e së ardhmes

Rudina Dembacaj ka zbuluar se do të bëjë sërish dasmë dhe ka nisur përgatitjet ndërsa e ka cilësuar martesën si “vesin më të keq”. “Martesa...

Bamir Topi: Berisha është arkitekti i shkatërrimit të PD, Basha është njeri pa karakter

Ish-presidenti i Shqipërisë, Bamir topi ka sulmuar ashpër ish-kreun e PD, Sali Berisha si dhe aktualin, Lulzim Basha, teksa ishte duke komentuar aktualitetin politik...

Lajme të tjera

Web TV