Kushi prezanton 40 maturantët më të mirë të vitit: Krenare për punën e përkushtimin

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Znj. Evis Kushi, përmes një publikimi në rrjetin e saj social “Facebook”, ka prezantuar 40 maturantët me rezultatet më të larta në provimet e Maturës Shtetërore 2021.

Ajo shprehet se është krenare për punën e përkushtimin e tyre dhe i uron shumë suksese në në çdo hap të tyrin në të ardhmen.

Postimi i plotë:

Ju prezantoj me 40 maturantët me rezultatet më të larta në provimet e Maturës Shtetërore 2021!
Krenare për punën, përkushtimin dhe vullnetin e tyre për t’ia dalë me shumë sukses çdo sfide.
Besimplotë për të ardhmen tuaj, ju uroj shumë suksese në çdo hap!


Të fundit

Kushi prezanton 40 maturantët më të mirë të vitit: Krenare për punën e përkushtimin

Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Znj. Evis Kushi, përmes një publikimi në rrjetin e saj social “Facebook”, ka...

“Do të vrasim”/ Kulluri bën deklaratën e fortë: Njerëzit e Bashës më kanë kërcënuar në telefon

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Edvin Kulluri është shprehur se ka marrë kërcënime nga njerëzit e Lulzim Bashës. Ai tha se njerëzit e...

Europa vendos: Mund të pushohen nga puna gratë myslimane që mbajnë shami

Kompanitë mund të ndalojnë që punonjësit myslimanë të mbajnë shami në punë, por kjo nën kushte të caktuara, tha gjykata e lartë e Bashkimit...

Mes personave të helmuar në Deçan edhe ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj: Motra ime me fëmijët u prekën më rëndë

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka qenë në mesin e personave të helmuar në Deçan. Kjo u bë me dije nga vetë ai, i...

Restaurimi i maternitetit ‘Mbretëresha Geraldinë’, Rama poston videon: Do zgjerohen kapacitet për nënat e fëmijët

Një ditë pasi u vendos guri i themelit, ka nisur sot puna për restaurimin e godinës së maternitetit “Mbretëresha Geraldinë”. Kryeministri Edi Rama ka...

Lajme të tjera

Web TV