Megan Fox e cilësoi Trumpin “legjendë”, ja si e pritën adhuruesit e saj deklaratën

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Megan Fox ka sqaruar pozicionin e saj pas deklaratave që bëri për Donald Trump, gjatë intervistës së saj në emisionin “Jimmy Kimmel Live!”.

Aktorja i ishte referuar ish-Presidentit të SHBA, pasi rastisi të ndodhej pranë tij, kur shkoi për të parë një ndeshje UFC në Las Vegas.

“Unë isha në një rresht me Justin Bieber dhe Trump ishte gjithashtu në rreshtin tim”, kujton ajo. “Ai kishte tridhjetë shërbime sekrete me vete. Ai ishte një legjendë. Kjo arenë ishte shumë mbështetëse për Trump kur ai hyri brenda ”, vazhdoi aktorja.

Kjo nuk u prit mirë nga disa prej fansat e saj që nuk u pëlqen Donald Trump.


Të fundit

Rudina Magjistari i lë të gjithë pa fjalë, mbulon trupin me tatuazhe (Foto)

Pas një sezoni të gjatë e të suksesshëm me emisionin e saj, Rudina Magjistari më në fund ka gjetur...

Megan Fox e cilësoi Trumpin “legjendë”, ja si e pritën adhuruesit e saj deklaratën

Megan Fox ka sqaruar pozicionin e saj pas deklaratave që bëri për Donald Trump, gjatë intervistës së saj në emisionin “Jimmy Kimmel Live!”. Aktorja i...

Ndryshimet klimatike/ Shkencëtarët dështuan në parashikimin e intensitetit të përmbytjeve dhe të nxehtit, ja çfarë kërkojnë

Shkencëtarët më të mirë të cilët studiojnë ndryshimet klimatike, pranuan se nuk arritën  të parashikojnë intensitetin e fenomeneve ekstreme të motit, si përmbytjet në...

Çuçi takim me Dritan Abazoviç: Së shpejti hapet pika e re kufitare Shqipëri-Mali i Zi

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, ka pritur në një takim zv.kryeministrin e Malit të Zi, Dritan Abazoviç, i cili po zhvillon një vizitë zyrtare...

Granit Xhaka 5 milionë euro “larg” Romës

Granit Xhaka drejt Romës. Pasi vendosi largimet e para, ka ardhur koha që Roma të mirëpresë nënshkrimin e dytë pas Rui Patricio. Negociatat për...

Lajme të tjera

Web TV