Pasion dhe dashuri në jaht/ Aktori me origjinë shqiptare dhe gazetarja italiane kapen në momente intime

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Çifti i dashur për publikun, Can Yaman dhe Diletta Leotta janë në qendër të faqeve rozë. Ata janë tepër të pëlqyer, por nuk i shpëtojnë paparacëve edhe kur shijojnë pushimet.

Të dy janë fotografuar në momente imtime në një jaht luksoz në Bodrum. Gazetarja sportive dhe aktori turk me origjinë shqiptare duket se shkëmbejnë puthje të nxehta. Prej disa kohësh ata ndodhen në Turqi. Atje panë ndeshjet e Euro 2020 me miqtë dhe festuan fitoren e Italisë ndaj Anglisë.

Kujtojmë se para pak ditësh dyshja kanë darkuar në një restorant në Turqi së bashku me prindërit e Can. Edhe në atë moment nuk i shpëtuan paparacëve dhe Can duket se tërhiqte Dilettën për tu larguar sa më shpejt nga kamerat.


Të fundit

Doni të ngadalësoni procesin e plakjes, ja çfarë duhet të shmangni

Plakja është një proces natyral të cilin njeriu nuk e eviton dot. Megjithatë, njeriu dhe zgjedhjet e tij mund...

Pasion dhe dashuri në jaht/ Aktori me origjinë shqiptare dhe gazetarja italiane kapen në momente intime

Çifti i dashur për publikun, Can Yaman dhe Diletta Leotta janë në qendër të faqeve rozë. Ata janë tepër të pëlqyer, por nuk i...

“Nuk mundem më”/ Ish-lojtari i Real Madridit dhe Argjentinës tërhiqet nga futbolli

Ish-mbrojtësi i Realit të Madridit dhe Argjentinës, Ezequiel Garay, tërhiqet nga futbolli. Në moshën 34-vjeçari, qendërmbrojtësi detyrohet të thotë mjaft për shkaqe fizike. Të jetosh...

E konsumoni darkën vonë ? Ja rreziku me të cilin përballeni

Studimet e fundit kanë paralajmëruar se ushqyerja e vonë gjatë natës rrit rrezikun e sëmundjeve të zemrës. Koha E Të Ngrënit Dhe Shëndeti Zemrës Shumë njerëz...

Shpërthimi i bombolës së gazit në Velipojë/ Kjo është 15-vjeçarja që ndërroi jetë në Itali

Në foto është 15-vjeçara Klarisa Gjokës, e cila ndërroi jetë në Itali, vetëm pak ditë pas vdekjes së motrës së saj Danjela Gjoka. 15-vjeçarja Klarisa...

Lajme të tjera

Web TV