Rudina Magjistari i lë të gjithë pa fjalë, mbulon trupin me tatuazhe (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Pas një sezoni të gjatë e të suksesshëm me emisionin e saj, Rudina Magjistari më në fund ka gjetur kohën për pak pushime dhe ndodhet në Bodrum.

Nga atje, moderatorja po poston vazhdimisht foto e video duke i mbajtur fansat të përditësuar, por me postimin e fundit i ka lënë pa fjalë pasi është shfaqur si kurrë më parë.

Përmes një filtri Instagrami, Rudina e ka mbushur kraharorin me tatuazhe duke u shfaqur me një pamje tjetër dhe shkruan: “Përpjekje e mirë”.


Të fundit

Rudina Magjistari i lë të gjithë pa fjalë, mbulon trupin me tatuazhe (Foto)

Pas një sezoni të gjatë e të suksesshëm me emisionin e saj, Rudina Magjistari më në fund ka gjetur...

Megan Fox e cilësoi Trumpin “legjendë”, ja si e pritën adhuruesit e saj deklaratën

Megan Fox ka sqaruar pozicionin e saj pas deklaratave që bëri për Donald Trump, gjatë intervistës së saj në emisionin “Jimmy Kimmel Live!”. Aktorja i...

Ndryshimet klimatike/ Shkencëtarët dështuan në parashikimin e intensitetit të përmbytjeve dhe të nxehtit, ja çfarë kërkojnë

Shkencëtarët më të mirë të cilët studiojnë ndryshimet klimatike, pranuan se nuk arritën  të parashikojnë intensitetin e fenomeneve ekstreme të motit, si përmbytjet në...

Çuçi takim me Dritan Abazoviç: Së shpejti hapet pika e re kufitare Shqipëri-Mali i Zi

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, ka pritur në një takim zv.kryeministrin e Malit të Zi, Dritan Abazoviç, i cili po zhvillon një vizitë zyrtare...

Granit Xhaka 5 milionë euro “larg” Romës

Granit Xhaka drejt Romës. Pasi vendosi largimet e para, ka ardhur koha që Roma të mirëpresë nënshkrimin e dytë pas Rui Patricio. Negociatat për...

Lajme të tjera

Web TV