Shpërthimi i bombolës së gazit në Velipojë/ Kjo është 15-vjeçarja që ndërroi jetë në Itali

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Në foto është 15-vjeçara Klarisa Gjokës, e cila ndërroi jetë në Itali, vetëm pak ditë pas vdekjes së motrës së saj Danjela Gjoka.

15-vjeçarja Klarisa Gjoka, u dërgua, bashkë më motrën, mamanë dhe vëllain, në Itali për mjekim më të specializuar pas shpërthimit të bombolës së gazit në Velipojë.


Të fundit

Shpërthimi i bombolës së gazit në Velipojë/ Kjo është 15-vjeçarja që ndërroi jetë në Itali

Në foto është 15-vjeçara Klarisa Gjokës, e cila ndërroi jetë në Itali, vetëm pak ditë pas vdekjes së motrës...

Varianti Delta/ Zyrtarët amerikanë: Po rrit shkallën e vdekshmërisë në SHBA

Varianti Delta i COVID-19 është tani varianti dominues në të gjithë botën dhe po sjell një rritje të vdekjeve rreth Shteteve të Bashkuara të...

Rudina Magjistari i lë të gjithë pa fjalë, mbulon trupin me tatuazhe (Foto)

Pas një sezoni të gjatë e të suksesshëm me emisionin e saj, Rudina Magjistari më në fund ka gjetur kohën për pak pushime dhe...

Megan Fox e cilësoi Trumpin “legjendë”, ja si e pritën adhuruesit e saj deklaratën

Megan Fox ka sqaruar pozicionin e saj pas deklaratave që bëri për Donald Trump, gjatë intervistës së saj në emisionin “Jimmy Kimmel Live!”. Aktorja i...

Ndryshimet klimatike/ Shkencëtarët dështuan në parashikimin e intensitetit të përmbytjeve dhe të nxehtit, ja çfarë kërkojnë

Shkencëtarët më të mirë të cilët studiojnë ndryshimet klimatike, pranuan se nuk arritën  të parashikojnë intensitetin e fenomeneve ekstreme të motit, si përmbytjet në...

Lajme të tjera

Web TV