Aksident në rrugën Transballkanike në Vlorë, përplasen 4 makina, vetëm dëme materiale

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot në mbrëmje në rrugën “transballkanike në Vlorë”.

Një makinë Mercedes Benz E Class është përplasur me një Golf 5. Fatmirësisht ka pasur vetëm dëme materiale dhe jo pasoja në njerëz.

Burime nga vendngjarja thonë se drejtuesit e mjeteve kanë shpëtuar pa lëndime serioze, ndërsa është njoftuar menjëherë policia për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.


Të fundit

Aksident në rrugën Transballkanike në Vlorë, përplasen 4 makina, vetëm dëme materiale

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot në mbrëmje në rrugën “transballkanike në Vlorë”. Një makinë Mercedes Benz E Class është...

Bujar Lalmi, shqiptari që ndërton ‘Kullën e Sahatit’ të Tiranës në Amerikë (Foto)

Edhe pse larg, shqiptarët nuk e harrojnë vendlindjen e tyre dhe kanë gjithnjë nostalgji për të. Këtë gjë e ka shprehur më së miri...

Autorë të 500 mijë euro vjedhjesh/ Shkatërrohet banda shqiptare në Spanjë

Policia spanjolle goditi një bandë hajdutësh të përbërë nga shqiptarë nga Shqipëria dhe Kosova duke çuar 21 persona pas hekurave me akuzën e vjedhjes...

Policia e Holandës sekuestron tre ton kokainë me vlerë 250 mln euro, droga e fshehur në kontejner me banane

Autoritetet holandeze kanë sekuestruar këtë të shtunë tre ton kokainë. Sasia e drogës është gjetur brenda një kontejneri me banane në portin e Roterdamit. Kokaina...

Përmbytjet katastrofike në Gjermani dhe Belgjikë, shkon në 170 numri i viktimave

Numri i viktimave si pasojë e përmbytjeve shkatërruese në Gjermaninë perëndimore dhe në Belgjikë u rrit në të paktën 170 pasi shpërthimet e lumenjve...

Lajme të tjera

Web TV