Bëhet tatuazh momenti pikant i finales së Euro 2020 me protagonistë Chiellinin e Sakan (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Momenti kur Giorgio Chiellini tërhoqi Bukayo Sakan nga jaka është bërë një meme virale dhe tani është përjetësuar gjithashtu si një tatuazh në krahun e një tifozi italian. Ishin minutat e fundit e kohës së rregullt në finalen e Euro 2020 në Wembley kur talenti anglez tentoi të kërcënonte portën e Italisë nga mesfusha.

Kapiteni i Italisë, Chiellini e dinte se çfarë mund të ndodhte po ta linte Sakan të kalonte, duke e ndaluar atë me një kapje nga jaka e fanellës. Imazhi u kthye në një meme në situata të ndryshme, por ajo tani ka kaluar një hap më tutje.

Dikush ka bërë një tatuazh në krah Chiellinin që tërheq Sakan mbrapa që ai mos të arrijë trofeun e Kampionatit Evropian, i cili tashmë është zbukuruar me shirita jeshilë, të bardhë dhe të kuq.


Të fundit

Bëhet tatuazh momenti pikant i finales së Euro 2020 me protagonistë Chiellinin e Sakan (Foto)

Momenti kur Giorgio Chiellini tërhoqi Bukayo Sakan nga jaka është bërë një meme virale dhe tani është përjetësuar gjithashtu...

Shkoi me pushime me të dashurin, vdes në rrethana misterioze 26-vjeçarja

Një ngjarje e rëndë u regjistrua ditën e djeshme në Greqi në zonën e Ligarias në Folengradhos, ku një 26-vjeçare u nxorr e pajetë...

Murrizi shpërthen me deklaratat: Kuvendi i PD si dasëm me lëng, Luli i ka kthyer b**** demokratëve

Ish-deputeti Myslim Murrizi e ka cilësuar si një “dasëm me lëng, pa orkestër dhe pa meze” Kuvendin e Partisë Demokratike që u mbajt ditën...

Itali/ Arrestohet njëri nga shqiptarët që vrau ish-bankierin në Lecce (Emri)

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me ngjarjen e rëndë që ka tronditur Italinë mbrëmjen e kaluar ku mbeti i vrarë një 69-vjeçar...

Itali/ 2 vëllezër shqiptarë vrasin në sy të gruas ish-bankierin teksa po tërhiqte para në një ATM

Një krim i rëndë ka ndodhur në Lecce të Italisë ku një ish-menaxher banke i dalë në pension ka mbetur i vrarë. 69-vjeçari Giovanni Caramuscio,...

Lajme të tjera

Web TV